• Fantasy

The 8 Show (2024) (seriál)

Ovsem "Bolero" v sedme epizode to posunulo na docela jinej level deviance. Jak daleko je to od 120 S&G? Nicmene takhle to funguje.

Bez polevy (2024)

Odpocinkovo-weekedova pitominka a nemyslim si, ze tu byl jakykoliv vyssi cil. Zadne protahovacky, primo k cili. Za me jo. A jde videt, ze se na tom vsichni zucastneni pobavili.

Problém tří těles (2024) (seriál)

(Ne)vyhoda: Necetl jsem knihy. Predpokladam, ze vesmes vsechny komentare jsou prave od skalnich ctenaru. Ano, je to zdlouhave, ukecane, hloubave a me se to libi. Slusny rozjezd pro solidni sagu. Uvidime, jak to bude pokracovat.

Marvels (2023)

Dobry to bylo. A u toho jsem pracoval, delal a snedl veceri. A byla nedele. Ale dobry to bylo. Zapletka s prohozeni roli nebyla spatna. Slusna akce. Sem tam humor taky byl. Velmi hezke 3 az 3+👍

Bratři Sunovi (2024) (seriál)

Tohle seldo jak zadek na hrnec! Druha polovina malicko ztratila tah na chvilku, ale brzo se to zvetilo a celkove jsem byl velmi spokojen.

V letu (2024)

Nwurazi, nenatchne. Tak predvidatelne. Plany v planych jinych planu. K zehleni fajn.

Loki (2021) (seriál)

Mnoho honimiru neni happy. Loki ma hodne co do sebe, ale v ramci celkove dehonestujici verbal-ni nalady musi byt i tento Marvelovsky opus patricne zadusan do pudy.

Ďáblův plán (2023) (pořad)

Vyborny pocin, co ma hlavu a patu. Neni to pro kazdeho. Pravidla predevsim hlavnich her jsou pomerne obsahla. Clovek se musi obrnit trpelivosti a holdovat aspon trochu vedam jako matika, fyzika, logika, fantazie ci politika. Zkratka neprijou ani priznivci pratelstvi a vzajemne podpory. Za me velka spokojenost.