• Pohádka

Líbánky bez ženicha (1996)

Nečekala jsem zamilovanou komedii,a také se mi jí nedostalo. Vincent D'O. a Keanu R. jako bratři nemohou být nevraživější a ulítlejší.

Magic (1991) (seriál)

Pokud mě paměť neklame, jde o seriál z tanečního prostředí s velice povedenou titulní písní.

Princ a já 2 (2006)

Dávám tři, protože to plně naplnilo moje očekávání. Zakázala bych točit filmy, kde hraje hlavní postavu někdo jiný.

Čtyři bratři (2005)

Přesně na dva a půl hvězdičky, ale musím tu půlku spíš ubrat než přidat, protože jsem čekala lepší zakončení postavy nejmladšího z bratrů, a ne že ho tak lehce odstřihnou. Škoda, tři hvězdičky by slušely víc.

Město andělů (1998)

Nádherný film, ale kvůli konci nejsem schopná se na něj podívat znovu, přestože chápu, že je tak krásný právě kvůli tomu konci.

Něco, co stvořil Bůh (2004) (TV film)

Jeden z nejpozoruhodnějších filmů a není nutno uvádět přídavek televizní. Alan Rickman věrný svému osobitému herectví, kdy se mu povedlo přesně vyměřit své dobré a ne tolik obdivuhodné vlastnosti. Mos Def jako věrný pomocník, který došel patřičného uznání.

Rodina Addamsova (1964) (seriál)

Kdysi jsem tento seriál zbožňovala, a protože se už jen těžko objeví v českých zemích a navíc s původním slovenským dabingem, musela jsem ho vidět znovu. Pět hvězdiček je přesně tak akorát pro dílo, které časem jen získalo na hodnotě.

Horší než smrt (2007)

Absolutně nejlepší komedie poslední doby až mě překvapuje, že je americká, rozhodně bych hádala britská, ale je-li to tu, musím věřit. Jedinou sekundu nenechají člověka vydechnout a mydlí to na nás zleva, zprava.

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Už je to tak na světě zařízeno, že Johnny Depp je excelentní, aniž by se musel pitvořit, ale spolu s Leonardem DiCapriem předvedli vskutku neopakovatelný koncenrt. Well done.

Ten, kdo tě chrání (2001) (seriál)

Tehdy se mi ten seriál moc líbil, jen škoda, že nebylo víc dílů.