Juno (2007)

Příjemný film když nemůžete usnout. Běžci, kteří měli být vtipným pojítkem filmu mi přišli trochu kýčovým prvkem. Paul měl tak šmajdavé nohy, že scéna, kdy vyhrál běžecký závod, se mi zdála silně nepřesvědčivá. podobně jako přílišná neomalenost Juno při první návštěvě adoptivních rodičů jejícho dítěte. Škoda těhle drobností, jinak docela dobré Béčko.

Prodavač humoru (1984)

Taková to byla doba. Fuj. A my jsme v tom vyrostli. Ble. Není se co divit, že jsme dnes ve světě jak vyvorané myši. Nejoblíbenější pasáže jsou ty, kde současně chválí a současně dávají padáka. Neustálá nejistota.

Ďáblova dílna (2007)

Vynikající. Film kazuje mnoho úrovní dilemat, které holocaust přinesl. Právem získal letos Oskara za nejlepší neanglicky mluvený film! Moc doporučuji stejnojmennou předlouhu Adolfa Burgera. Pro zajímavost, v padělatelské dílně se vyrobilo liber v hodnote pres 10 milionu. Tim Nemci zaplavovali trh. To byla dvojnasobna hodnota rezervy Velke Britanie.. Pro zajemce o rozhovor s Burgerem na Českém rozhlasu: http://www.rozhlas.cz/mozaika/film/_zprava/428536

Václav (2007)

No, perfektni je Ivan Trojan a Jan Budar, coz vime. Labuse mame take radi a role sefa JZD nebo co to bylo mu sedi uz od Slunce sena. Pribeh sam je dost silny - Havlova milost mluvi za vse. Ale zpracovani se mi zas az tak nelibilo. Nebyt toho, ze to je z vyse uvedenych duvodu film odsouzeny k uspechu, tak z toho nic vic nebylo. Rainman po cesku.

U mě dobrý (2008)

Už mám dost toho těch nostalgických sr... pivo / limo, lízanej mariáš, nakládaný buřty, vančurovská poezie uprostřed Prahy...

Dětinské hry dospělých (1990) (TV film)

Kdo má rád reálie 80. let, tak si pošmakuje. Staré letiště Ruzyně, šílené dámské kostýmy s vycpávkami ramen, káravá Veřejná Bezpečnost, hýřivé zahraniční služební cesty, plastové kliky panelákových bytů... Jinak nekoukatelné.

Gympl (2007)

Ten film mě bavil celou dobu. Několik scén bylo přehrávaných a polopatických (vzorný student, alternativní třídní, debil školník apod.). Ale když to necháte jen tak plynout, ani vás to nějak nestihne rozladit. Těch dobrých scén je tam totiž docela dost. Takže nic neočekávejte a budete moc příjemně překvapeni.

Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

Propagnda čecháčkovství. Živení antikapitalistických a antiněmeckých stereotipů. Oslava sojky bonzačky a všemocného totalitního Krakonoše