Kill Bill (2003)

1* dávám za pár dobrých scén, a za dobrě naanimovaný záběr. Pokud vím, tak platí jedno pravidlo: Chybama se člověk učí. Toto pravidlo nejspíš u Quentina Tarantina neplatí. Čím více filmů od Tarantina vidím, tím více si uvědomuji, jakou chybu dělá. Tarantino vždy příjde se super nápadem, a udělá dobrý začátek. To samé u Gaunerů a Pulp Fiction. Jenže pak se na děj Tarantino vyprdne, a akce jako by v tomto filmu nebyla. Jó! Teda ten souboj ke konci a na konci! Nejvíce na tomto filmu je smutné to,že Tarantino byl tak naivní, a myslel si, že ty nejlepší scény na filmu je řezání nohou a rukou, nebo jiné brutalismy. Ani nápad. Jestli se to někomu líbí, tak ať se mu to líbí, ale jsem šokován, že tento film má (v době kdy to píšu) 79%!!!

Ghoulies (1985)

Naprosto souhlasím s kaylinem. Ghoulies se neumí rozhodnout, jestli to je horor nebo komedie. Jestliže bych to měl vnímat jako horor, tak dost trapný. Ale já šel do tohoto filmu s tím, že to je něco jako Gremlins. V tom případě, jestli tohle je hororová komedie, tak špatná, a bez špetky humoru. Ale je pravda, že to není vyložený odpad. Proto tu jednu hvězdičku. Hodně velké zklamání. Nejhorší film všech dob to sice není, ale jeden z nejhorších určitě.

Americký ninja 4 (1990)

Tak tento film bych zařadil mezi ty nejrozporuplnější, které jsem viděl. 1. Nejrozporuplnější je pro mě Pokémon: první film. Tohle bych zařadil asi na druhé místo. Nepochopil jsem to. Máme tu oba dva hrdiny. I Bradleyho, i Dudikoffa. To je skvělý nápad! Aby se oba dva setkali. Jenže o čem je ten film? Kdyby jste se mě na děj ptali z pohledu Dudikoffa, tak to zní asi nějak takhle: Dudikoff je učitelem dětí, v džungli jacýsi Ninja-blázni nechávají ukřižovat jednoho vojáka za druhým, někdy ho upálí, atd. Dudikoff pak příjde a většinu protivníků povraždí. Ty vole co to je za děj?! Pokud jde o dějovou línií z pohledu Bradleyho, tak u něho se objeví nějaká akce, nebo scéna kdy lidí mezi sebou mluví. Já bych vám ten děj uměl popsat, ale to bych vám ho musel odhalit. Tak se na něj podívejte sami, a uvidíte. Jen vás chci varovat: Dudikoff se objeví až někde uprostřed, a jakmile se objeví, Bradley se jen tak poflakuje. Super.

Americký ninja 3 (1989)

I přes ty nadávky zde musím konstatovat, že je to rozhodně lepší, než druhý díl, ale slabší než první. Než jsem spatřil tento film, tak jsem spatřil plakát ke čtyřce, a tak mě napadlo, že autoři chtějí toto: ukážeme příběhy dvou ninjů, každého v jiné epizodě, a pak dáme epizodu, kde se spolu oba dva setkají. Musím uznat, že nápad dobrý, takže jsem s tímto pokračováním neměl žádný problém. Docela slušný akčňák, který mi docela i rychle utekl, a David Bradley tu hraje dobře. Fakt dobré 4*.

Zlo vysílá (1992)

Co na to říct? Nuda. Některé filmy z produkce Full Moon jsou skvělé, ale tohle je skoro odpad. Fakt o fous. Film nudí, a naprosto nezajímavý námět, zaujalo mě pár scén s tím mimozemšťanem, ale ani to nebyla žádná sláva.

Smrtonosná past (1988)

Dokonalý akční film. Co dodat? Herci, námět, děj, to vše je dokonalé! A to se vám přiznám, že filmy, které se z větší části děje odehrávají v jedné budově nemám rád. Tohle je ale něco neskutečného. Jasných 5*.

Nebezpečná rychlost (1994)

V životě jsem už viděl extrémně velké množství akčňáků, a problém je v tom, že tím pádem na mě tento snímek nezápůsobil nějak hodně. Ale i tak se mi tento film velice líbí. Dobří herci, dobrý námět, ale není to mistrovské dílo. Ale baví mě to. Kdybych se k tomuto filmu dostal jako malý, a to myslím ještě před pubertou, tak bych tento snímek zbožňoval. Upřímně jsem velice rád, že tento film netočil Quentin Tarantino, protože celé by to zničil (Omlouvám se, ale tvorba režiséra Tarantina jde mimo mě. Filmy jako Pulp Fiction, a Gauneři jsou pro mě jedno velké zklamání).

Dům hrůzy (1976)

Vlastně docela povedený horor, bohužel to není můj typ. Herci dobří, a efekty taky. Celkově i námět je suprový, ale toto prostě není můj typ filmu. Mám radši jiné horory. Ale i na to, že na tom spolupracoval Charles Band, jsem docela překvapen. Extrémně silné 3*.

Asylum (1972)

Asylum je zrovna ten typ hororu, který můžete hodnotit na několik způsobů. Můžete hodnotit film jako celek, nebo můžete hodnotit každý příběh zvlášť. Já to budu hodnotiti celkově. Ale kdybych měl říct, který se mi líbil nejvíc, tak se mi nejvíce líbil o tom zvláštním obleku, a nebylo to kvůli tomu, že tam byl Cushing. Prostě mě zaujal nejvíc, a nejmíň? Nejmíň asi ten první, jak tam byla ta baba na kusy roztrhaná. Celkově mi tento film připadal jako kombinace věřte nevěřte, a Creepshow: Plíživý děs. Ale docela to šlo. 4*

Trancers II (1991)

Tady mi ale něco nehraje.... Jack Deth se chová úplně jako Ježek Sonic z komiksů archie, které asi vznikly dva roky po vydání tohoto filmu, že by se Sonic fakt inspiroval touto sérii???? Tomu se mi nechce věřit. Kdybych ale měl popsat film, tak to docela šlo. Ale pomohlo by asi jiné prostředí a více akce. To je vše. 4*.