Porky II: Den poté (1983)

Hodně zajímavé je na tomhle filmu to, že se to jmenuje Porky's II, ale Porky se tu neobjeví. Pouze nám dobře známí puberťáci jako prcek Morris apod. Humor je tady sice lepší než v prvním díle, ale přišlo mi, že děj byl slabší než u prvního dílu. Jelikož jsem se chvilkami u začátku nudil. Jinak je to dobrá USA komedie, ale není to film, který bych si urgentně pustil znovu. Jedničku bych si pustil vícekrát.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

I když je pravda, že filmy typu Remake nebo Reboot rád nemám, anebo je buď to vůbec nesleduji, tak tenhle mě fakt překvapil. A bylo tu i několik nečekaných věcí. Třeba tentokrát nebyl stopařem Edwin Neal, ale holka, která ani tak nestopovala, a spáchala sebevraždu. Nechce se mi moc pro vás odhalovat děj, a tak se radši na to mrkněte sami. Ať se překvapíte. I když je tohle fakt parádní horor, tak přeci jenom původní masakr je původní. Ale popravdě se mi to moc nechce srovnávat. Narozdíl od jiných remaků, které většinou kopírují děj a změn je málo, tady je změn v příběhu několik. Což je dobře. O to originálnější. Fakt perfektní 4*.

Hrůzná noc 2 (1988)

Přiznám se k těmto věcem: 1) tenhle film jsem viděl hned poté, co jsem si pustil první díl Hrůzné noci (Noc hrůzy) 2) Nevím proč, ale tvář zmutované Amy mi na plakátu k druhému dílu příjde více děsivější (Jako dítě jsem viděl oba dva obaly, a tenhle obal jsem viděl jako první). Upřímně moc jsem od toho nečekal. Jsou filmy, u kterých je fajn, aby se pokračovalo v ději, ale jsou i filmy, které měli mít jenom jeden díl, a neměli by pokračovat dál. Pak je to tím pádem natahováno. Film Noc hrůzy je jedním z nich. Měl být jenom jeden film, a nemělo se pokračovat. Tento film mě fakt nudil (kromě konce), ale objevilo se pár dobrých scén. Jako pokračování filmu Noc hrůzy je toto ostuda. Jen by mě zajímalo, proč je na plakátu k dvojce tvář Amy, když tu Amy vůbec není.

Noc hrůzy (1985)

Tenhle film jsem si měl v plánu pustit, ještě předtím, než jsem začal hodnotit na ČSFD, ale teprve teď jsme se k němu dostal. Strašně hodně povedený horor. Je to celé dobře promyšlené, z dětství vím, že mi postava zmutované Amy (viz. Plakát) způsobila noční můru, ale teď jak jsem starší, tak mi to přišlo skvělé. Sice je pravda, že jsem si na konci všiml nitek (když se upír mění na netopýra), ale to mi nijak nevadilo. Hodně dobré 4*.

Americký ninja 5 (1993)

Upřímně po čtvrtém díle jsem si myslel, že pětka bude hrozný odpad. Ale ne. Sice to nemá s Americkým Ninjou nic společného (Kromě Davida Bradleyho, který hrál Seana Davisona), je to prostě další " natahovač " série, která byla dobrá, ale nemůžu říct, že bych byl zklamaný. Naopak byl jsem velice překvapený, a chvílemi mi to přišlo humorné. Není to nuda, ale nic, co bych musel vidět vícekrát.

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

No jestli bych měl srovnávat Ježka Sonica kde hraje Jim Carrey a tohle, tak Pokémon: Detektiv Pikachu vyhrává. Nevím čím to je, a to ke všemu jsem si k Pokémonů nevypěstoval žádnou lásku. Tohle podle mě nemá chybu ve všech směrech. Herci, děj... Prostě žádná chyba.

Rychlá hra (2019)

Pro mě hodně rozporuplný film. Asi největším problémem byla akce a efekty. Některé souboje s Lundgrenem byli strašně trapné. Úplně JEMNĚ záporáky (I když on sám nebyl klaďas, chvílemi spíše neutrál a chvílemi zločinec) kopal, a záporáci na to vždycky ,, OU!!!!" jako kdyby byli ublížení nějakou nadpozemskou silou. Trapná CGI krev je tady ten nejhorší efekt v celém filmu (těch scén se CGI krví je tu více). Taky jsem se chvílemi fakt nudil. Ale ten námět je naprosto suprový, a dlouho jsem čekal, až nějaký takovýto akcňák vznikne. Každopádně vím na 100%, že si to podruhé nepustím. Je to slabé, ale jeden z nejhorších filmu to není.

Monaco Forever (1984) odpad!

Tak tady nejde dát 1* ani za Van Damma, jelikož ten je tu asi na tři minuty nebo kolik. Celý film je fakt strašný, a ani zábavný není. Ani nijak poutavý. Hrůza hrůz.

Critters 4 (1992) odpad!

Tak jsem se doputoval k poslednímu dílů Critters (Critters Attack! Nepočítám). Tenhle díl se mi vůbec nelíbil a je to nuda jako vyšitá, ale když už tu píšu recenzi, zrovna u posledního dílu, nejspíš bych měl přejít k hodnocení celé této série. Celkově je tato série pro mě hodně rozporuplná. Trojka a čtyřka je naprosto hrozná, jednička byla pro mě zklamání, a jediný díl, který mě fakt bavil, byla dvojka. Takže celkově je tato série hodně slabá, když mě dokázal zaujat pouze druhý díl. Nic kromě dvojky bych si z této série nikdy podruhé nepustil. :(. Co se týče ještě tohohle dílu, tak tady není nic co bych ocenil. Nebylo to ani vtipné.

Critters 3 (1991)

Divím se, že tohle není v černé zóně. Znám spoustu filmu, které si černou zónu nezaslouží. Tenhle by si ji zasloužil. Opravdu špatný film. 1* pouze za návrat Charlieho a pár dobrých scén. Vše kolem je jedna velká stolice.