Brambory a draci (2004) (seriál) odpad!

Muazozazezozazezoleum! Ne, teď vážně. Na tenhle seriál se nedá dívat. Animace je naprosto příšerná, a navíc to není vtipné, i když se vám na první pohled může zdát, že to vtipné bude.

Tiché impulsy (2023) (studentský film)

Kdyby to byl Janův první film, neřeknu ani slovo, ale po defektu, který se mi hodně líbil, je tohle velký pokles dolů. Nápad sice nebyl špatný, příběh o ženě, která má dvě části sebe, jenž vznikly pomocí porna a hororu. Bohužel to je provedeno dokumentárním stylem (Který by ději prospěl, ale vzhledem k délce je k ničemu.) a dost zvláštním výkonem Karolíny Kostkové. Hodně mě tento film nudil, a vadili mi v něm ty neustálé anglické výrazy typu " for ríl " a " nevrhéd ", jako by paní Kostková neovládala svůj rodný jazyk. A nebo je ta Karolína nějáký kouzelník (Do komentáře pod film na YouTube napsala anglický výraz ,, Im loving it!" . Možná je to angličanka co umí výborně česky natolik, že má české jméno a příjmení.) Mauzoleum.

Zkáza Titanicu (1958)

S čím mám u tohohle filmu zásadní problém, tak je fakt, že by film mohl být daleko delší, než ve skutečnosti je. Protože kvůli krátké délce 2 hodin se zde toho moc nevejde. Cameronův Titanic měl 3 hodiny, a proto se tam všechno krásně vlezlo. Tady v tomto filmu o Titanicu se jde hned na věc, pár procházek po lodi a pak ta katastrofa s ledovcem. Nicméně ony scény při katastrofě působí velmi dobře natočené, a celkově se mi tento film hodně líbil. Má dobré herce, i efekty jsou skvělé. Určitě bych si ho pustil ještě jednou. Je zde spoustu podobných věcí s Cameronovou verzí. Tenhle film je výborný, a zaslouží si úctu. Kdyby byl film daleko delší, a ještě více napínavější, zasloužil by si pět hvězdiček.

Birdemic 2: The Resurrection (2013) odpad!

Mauzole..... Má to vlastně cenu furt psát? Nechápu, proč vznikl druhý díl. To jsou opravdu lidé tak přežraní těmi kvalitními filmy od kultovních režisérů, že se rozhodli dívat na toto? Nechápu. To už můžu rovnou uctívat ty dnešní céčkoviny od Charlese Banda z jeho již částečně zapomenuté společnosti Full Moon. Přál bych si zpátky počátky devadesátek. Tehdy se točili béčka, ale aspoň to mělo nějaký ten nádech snahy něco natočit (Ale i tehdy se našli výjimky. To je holt vždycky).

Zombi 3 (1988) odpad!

Polorozpadlé mauzoleum. Zde jsem ani neviděl snahu něco natočit. Celé to na mě působilo, jako by tvůrci šli na zahradu nějákého miliardáře, a tam se rozhodli, že natočí " film ".

Po smrti (1989) odpad!

Mauzoleum. Tady není opravdu nic, co bych mohl pochválit. Film s ubohými Ninja-zombíky. Film byl natahovaný, z hlediska efektů špatně natočený, a dost nudil.

Jeho fotr, to je lotr! (2004)

Mě se to líbilo daleko více než první díl. Tady více panuje taková ta rodinná atmosféra, a celkovým dojmem to působí daleko kvalitněji než jednička. Humor je lepší, děj je lepší, pokračování je lepší.

Pátek třináctého 8 (1989) odpad!

Za vlasy hodně přitažené mauzoleum. Je to opravdu velká nuda, a ty záběry, jak chodí Jason jen tak po městě, zabíjí přitom pár osob, a ostatní místní jen tak na něj koukají, mě donutili vytrhat si z hlavy všechny vlasy.