Demonic Toys: Personal Demons (2010) odpad!

Full moon mám rád, ale tohle byl nějaký hloupý žert. Tohle je jeden velký omyl. Nudný film s otřesnými efekty, který nedoporučuji shlédnout ani pod vlivem alkoholu, nebo pod vlivem jakékoliv jiné návykové látky. Ostuda, která pošpinila jméno prvního dílu.

Vocasy na tripu (2023)

V určitém směru mi tento film hodně připomínal Shreka. Shrek byl v době uvedení něčím novým. Byla to částečně parodie na pohádky jak lidové, tak i z Disneyho, ale byla to parodie určena pro všechny. Tady tento film je parodie (na psí rodinné filmy) pouze pro ty nejstarší. Ale je udělaná velmi dobře. Sprostá slova jsou správně rytmicky zasazená, děj má ten správný nádech, a nevzpomínám si, že bych u tohohle filmu našel moment, kdy jsem se nudil. Ale i tak 5* dát nemůžu. Některá sprostá slova, nebo humor s incestním nádechem se mi moc nelíbily. A taky je pravda, že to není ten nejlepší film na světě. Ale i přesto, že tenhle film není dokonalý, já ho budu mít rád, a s radostí se k němu vrátím několikrát po sobě.

Scanner 2: Volkinova pomsta (1995)

Tady se asi nemá cenu vyjadřovat. První Scanner Policajt byl skvělý film, ale tohle mě zklamalo, a ke všemu nudilo.

Kouzelná Beruška a Černý kocour (2015) (seriál) odpad!

Já nevím proč, ale pokaždé co tenhle seriál spatřím v TV, tak mám pocit, že je tohle špatný pokus o porno. Všechny díly do jednoho jsou jedna velká zbraň na odrovnání vašeho mozku. Po téhle zbrani vám v hlavě nezbyde ani jedna mozková buňka. Já chápu, že když jste hrdina, tak mít uplý oblek je super. Je v tom lepší pohyb. Ale tady mi ty jejich kostýmy natolik bijou do očí, že mám pocit, jako by ty kostýmy byli z nějákého Latex porna. Všechny díly jsou nudné a ubohé. Tenhle seriál by se mi nelíbil ani jako malému dítěti.

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023)

Já to řeknu na rovinu. Tenhle film mě moc nebavil. Byl jsem na něm v kině, a nepřišel mi vůbec dobrý. Na můj vkus byl ten film moc přeplácaný. Ke všemu chvílemi nudný, a postavy mi vůbec nebyli sympatické. Sympatický mi byl pouze Miles Morales, a jeho rodina. Všechny ostatní postavy můžou jít do háje. Gwen, ten svalnatý přechytřaný spider-prd u kterého si ani nepamatuji jeho jméno, a spousta dalších postav, může jít do háje. Je dokonce možné, že jsem z takovýchto snímků vyrostl, a už to není pro mě.

Grindhouse: Auto zabiják (2007) odpad!

Pojem retro neznamená nuda. Tenhle film je peklo. Je tak špatný, až mi lezl na nervy. Nápad udělat film s retro obrazem není špatný, bohužel onen retro obraz není retro obrazem pořád, a tím pádem to chvíli vypadá, jako starý film kombinovaný s nově natočeným filmem. Po celou dobu tohoto filmu jsem si měl chuť trhat vlasy. Herci otřesní. Kurt Russell tu hrál jakéhosi trapáka. Drsný nebyl ani za mák. To se více bojím vybité baterie na telefonu než jeho. U filmu jsem opravdu málem usnul. Jediná věc která byla na filmu dobrá, byl ten konec, který byl jak ustřižen z nějáké parodie. Vidět jak ty ženské mlátí toho Kurta (který si údajně zlomil ruku) mě dostalo, a smál jsem se jako nikdy. Všechen smích pak ale přerušila scéna, kde jedna z těch ženských rozdrtila Kurtovi obličej nohou. Ale kvůli takovému konci nebudu dávat 1* navíc. Holt, Tarantino mě nepřesvědčil, že by byl nějak talentovaný. Povedl se mu pouze jeden film, a to Osm hrozných. Ale to byla jen nějáká náhoda, že se mu ten film povedl. Pulp Fiction a Tenkrát v Hollywoodu jsou u mě průměrné filmy. Zbytek filmů od Tarantina které jsem viděl (Kill Bill, Gauneři, Jackie Brown) jsou podprůměrné blbosti. A ke všemu mi příjdou zbytečně násilné. Ale až moc. Myslím to tak, že to násilí je tam zbytečně. Znám jednoho režiséra, jehož filmy jsou násilné, ale to násilí mi tam sedí. Ten režisér se jmenuje Ralph Bakshi. Bakshi by měl Tarantinovi nakopat zadek.

Dům sedmi rozkoší (1968)

Tohle mě trochu zklamalo. Filmy Phila Karlsona mám rád (Hlavně Kansas City Confidential, Ben, a Kráčející Skála). Zklamalo mě to hlavně proto, že jsem zvyklý dávat Karlsonovým filmům pět hvězdiček. Tady to ale není možné. Jakási parodie na Bonda, která sice není špatná, ale má dost hluchých míst, což mě se nelíbí. Když ale pomyslím na to, jak mě bavil Goldfinger a Srdečné pozdravy z Ruska, tak tohle je daleko lepší film. Dům sedmi rozkoší není špatný film, ale není to nic, co bych musel vidět vícekrát.

Pátek třináctého 5 (1985)

Mě se tenhle film hodně líbil. Tohle je jeden ze tří dílů, kterým jsem udělil 4* v této sérii (dalšími je trojka a šestka), protože, a teď se prosím nezlobte, celá tahle série je o ničem. I když můžu pochválit tyto tři díly, tak jednička byla podprůměr. Dvojka nebyla špatná, ale nebylo to nic, co bych si musel pustit znovu. Čtyřka byla totální katastrofa a jeden z nejhorších hororů na světě. Sedmička byla velká nuda, a osmička odpad!

Pátek třináctého 7 (1988)

Asi jsem byl hodně naivní, když jsem si myslel, že tohle bude výborný film. Já vím, že ten nápad (Jason proti telepatce) vznikl z nudy, ale tak nějak jsem čekal, že to bude jeden z těch lepších nápadů, protože tahle série nic extra nového nepřinesla. No a já blbec na to naletěl. Tohle byla jedna velká nuda, a ani herci nebyli nic extra. Důvod proč jsem tomuto filmu nedal odpad! je ten, že existují i daleko nudnější filmy než je tenhle. Jinak je to naprostá katastrofa.

Oheň a led (1983)

Brilantní Bakshiho snímek. Kocour Fritz by si zasloužil pěstí do koulí. Tenhle film mám už rád od mala. Byl to vlastně můj první Bakshiho film. Sice to není až tak strhující jako Americký Pop, ale to vůbec nevadí. Podle mě i tohle je bez chyby snímek, který se umístí v síni mých nejoblíbenějších filmů.