• Thriller

Od písně k písni (2017) odpad!

Prazdna kravovina nahodnych zaberu z domacich videi beze smyslu.

Insidious: Červené dveře (2023)

Ackoliv se jedna o pomerne neurazejici filmarinu, nejvetsim problemem je, ze to neni strasidelne. Povetsinu casu sledujeme spise vztahove drama a kdyz uz dojde na nejake ty horrove vyjevy, jsou kratounke a bez intenzity. Divak by cekal, ze ve finale se pritlaci na pilu, ale je to presne naopak. Ty cervene dvere se ani neotevrou...

Nikdo tě nezachrání (2023)

Ultimatne trapna smeska hororu a scifi invaze v naprostym zacatku laka na standardne lekavou home invasion, aby se v par dalsich minutach zmenila na ochotnicky vymastenou kravovinu bez logiky a nepochopitelnym mlcenim vsech postav vyluzujici pouze hekave zvuky. Tuhle p*carnu je nutno obejit velkym obloukem.

Žena v domě přes ulici od dívky v okně (2022) (seriál)

Pomerne netradicni smesice zanru, ktera vetsinou nevesti nic dobreho, tu kupodivu funguje relativne prijemne s tim, jak je nenasilne bez tlaku na pilu prezentuje. Za mne zajimave osvezeni pomerne ohranych temat, ktere v samotnem finale prekvapive vygraduje.

Space Jam: Nový začátek (2021)

Tezce nevyuzita slatanina s dementni zapletkou. Potesi Bugs s uvodem na scenu, par skecu, ale videt se mihnout King Konga, Pennywise a spoustu dalsich postav ve vterine bez jedineho vyuziti zaboli. Hned jsem si vybavil Ready Player One, kde tomu bylo presne naopak. Tuhle prazdnou koninu oceni mozna deti do 6ti let.

Papežův vymítač (2023)

Horrorove je to mene nez prvni film s Harry Potterem, Crowe svou postavou sympatickeho kneze alespon udrzuje pozornost. Trocha svetlejsich, ci spise temnejsich momentu nedokaze zalepit opravdu trapne finale.

Kostlivec (2023)

Byť remeslne zvladnuta, tak na mne s pribyvajicim casem mene fungujici ducharina. Pet minut po konci jsem zapomnel, o cem to bylo, pouze v prvni tretine to drzelo pozornost. Ve vsech smerech je o  chlup lepsi Come Play.

Den a půl (2023)

Slovo nuda je asi nejvystiznejsim oznacenim pro tenhle utrapnej snimek. Celou dobu sledujeme jen chlapka, co drzi pistoli u hlavy sve zeny a spolu s nimi je policista, ktery se svym uspavacim hlasem snazi situaci drzet v klidu. Bohuzel se mu to dari a pro divaka neusnout je sakra vyzva. Akce zadna, napeti nula, bez zvratu, prekvapeni, bez vyvoje.

Mayday (2023)

Naprosto prumerna, jednoducha, ale v klidu skouknutelna blbina se sympatackym zachrancem vsech Butlerem nicim neprekvapi, ale taky neunudi.

Chladnokrevný odkaz (2019) odpad!

Obdivuji verbala, jak k takove slatanine dokaze sepsat slohovou praci.