• Thriller

V zajetí (2020)

Skoda nejakeho prekvapiveho momentu, zvratu, benefitu navic, protoze jinak se jedna o slusnou zanrovku. Zabavi na vecer, neurazi, ale rychle vysumi.

The Fanatic (2019) odpad!

Travolta hraje dementa.

Death of Me (2020)

Slusna kamera, prostredi a zvuk. Film je ale blabol. Ackoliv se reziser snazil (pres jeho retardovane schopnosti) nekolik rozehranych linek zabalit do psychedelickeho vyletu do tamni kultury - vubec se mu to nepovedlo vzhledem k tomu, jak jsou nektere scenky smesne, bo spis k placi. Zacatek jeste navnadil, ale vsechno po dvaceti minutach je uz jen plavba v zumpe - a tu absolvovat vetsina divaku nechce.

Holka z livechatu (2018)

Originalni thriller, kde perverzni sceny pred webkamerou postupne stridaji ty napinave s vypjatym ocekavanim co / proc / kdo / jak a na konci se vam tech odpovedi moc nedostane, coz je za mne nejvetsi kamen urazu.

Mořská horečka (2019)

Ze zacatku to vypadalo docela slusne, takova severska variace na Alien, ci The Thing v kulisach soucasnosti. No a nakonec to dopadlo jako amaterska jednohubka s nevyuzitym potencialem. Mozna to bylo prachama, nebo neschopnosti, nebo obojim, kazdopadne je to docela skoda.

Mělas to vědět (2020) (seriál)

Podobne ladeny seros Defending Jacob byl o chlup lepsi, co do vsech aspektu. Ale stale je tohle lehky nadprumer a faktem je, ze tomu dost napomaha hlavni herecke duo. Navic potesi napeti v nejistote a dramaticke rozuzleni, takze nelze zcela nic vytknout a doporucit minimalne tem, kteri se v zanru drama/krimi/thriller citi nejlip.

V pasti (2020)

Sorry, ale sledovat dve naprosto vypatlany kravy s mozkem bunky chce fakt hutnou davku trpelivosti. No, ja tohle predstaveni cire demence vydrzel jen proto, ze jsem cekal, jakou dalsi vymrdovinu ta jedna z krav zase vymysli.

San Andreas (2015)

Takovy namazleny hovno vo hovnu. S Rockem se da v klidu vypnout mozkovnu a uzivat si nerealnou patlaninu, ale zabavnou. No, bohuzel tohle je vyjimka. Bez nadhledu, bere se to vazne, neni tam ani zajimava akce, nic. Pateticka vymr*avka o zachrane rodiny. Kdyz uz, tak si s nim pustte Mrakodrap, to je o tridu lepsi ve zpracovani.

Insidious 3: Počátek (2015)

Lin Shaye je vrazedkyne vsech hororu. Tahle baba je horor sama o sobe. Kde se objevi, to zkazi. Prosim, uz ji nechte nekdo skonat straslivou a bolestivou smrti.

The Haunting - Záhadné sídlo Bly (2020) (série)

Mozna to vyjadrenim poctu hvezdicek je prehnane kriticky, ale takhle rozm*dat kvalitne rozbehnutou honbu za dalsim duchem si nezaslouzi nic jinyho. S casti, kterou opustil posledni Flanagan jde totiz vsechno uplne do kopru. Atmosfera, zajimavost postav, prehlednost a vubec nejaky smysl. Z hororu/dramatu se totiz stava nejakej gulas scifi-fantasy-romance a zaroven se uplne odklani od rozehranyho tematu v pocatku a cele deni se snazi prenest do snovych sekvenci, casovych preskoku a trapnosti duchu/neduchu. No, s naprostou uprimnosti rikam, ze davam pomyslny odpad za nejvetsi zklamani roku a taky jsem tenhle pokus o vtip vydrzel do sedme minuty sesteho dilu - dal jsem to nedal - snazil jsem se uz kvuli predchozimu Hill House, ale fakt ne - to radsi misto vsech dalsich dilu budu krajet cibuli nebo vytirat hajzly.