• Thriller

Thor: Temný svět (2013)

Thorovo kladivo by potrebovalo vymenit treba za basebalku. Premira nuda v balastu, pokusu o vtip i dramatickou linku. Je to spatne spatne...

Iron Man 3 (2013)

Je to slabší než slabý. A to i po trikové stránce.

Thor (2011)

Úvod do další z postav universa Avengers nabízí jiné prostředí, ale ten samý obsah, co jiné filmy se superhrdiny.

Iron Man 2 (2010)

Druhé díly to mají vždy nejtěžší. Takovéto první seznámení s postavami je pryč a co vlastně se dá nabídnout - maximálně řemeslně vylepšená verze s novým záporákem a silným castingem. A to tato dvojka splňuje, nic víc nic míň.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Za mne zbytečný a nemastný neslaný restart. Už původní Hulk od Woo nestál pevně na nohou a tento jakbysmet.

Iron Man (2008)

První Iron Man a zároveň první díl seriálu Avengers není vůbec špatným startem. Robert Downey se pro tuto roli snad narodil a jeho antihrdinská postava vás buď totálně nasere, nebo si ji oblíbíte.

Open 24 Hours (2018)

Ve srovnání s jiným thrillerem z benzinky z poslední doby tohle není úplně marné. Rychle odsýpající brutalitou nešetřící šablonovitě nastavený thriller, co nepřekvapí a neurazí, ale zabaví a nic nezkazí.

The Rental (2020)

Pomalu gradovaný thriller, ale přitom nenudící. Bohužel poslední třetina jde už v béčkovém rytmu a vlastně nic zajímavého z předchozího dění nedotáhne, včetně zásadních věcí. Velká škoda.

Noční plameny (2019)

Jedna hvezda za originalitu, ale sledovat smes vysinutych postav bez spetky sympatie s tou nejnizsi moznou urovni amaterskeho zpracovani fakt nejde, sry.

Nesmrtelný (2015)

Chyběla mi tu nějaká akce, která by to trochu oživila, ale skvělí herci, zajímavá zápletka tu delší stopáž utáhli.