• Krátkometrážní

Na území žen (2007)

Na území plastického sentimentu. taká plastika sem-tam pomôže ale správne, toto nie je náš prípad. ;)

Co tě nezabije... (2008)

Vôbec ma nezabilo pozerať hodinu a pol na Marka hoci tu bol viac (menej) divný _)) - pozitívne alebo negatívne (divný) na to si prosím poďte prísť sami. Inak ako vodová zmrzlina... Z veľa vody a občas ma fakt poteší ale... väčšinou vyhľadávam iné. Ano a hudba bola dobrá.

Hanebný pancharti (2009)

Vyjadrím sa aj výdatnejšie, zatiaľ treba povedať že Pancharti ma bavia po scénách, moc moc moc, no nejak nie po celku. A Pittov výkon?! Samozrejme po celku ;-) a .. .. pripomína mi Marlona ..

Píseň lásky samotářky (2004)

Ak do manželstva, tak s niekým špeciálnym. Buď má viacero kont alebo viacero jácht alebo aspoň biele zuby .. a viacero kont a jácht. ;D Lovesong for Bobby Long je ešte niečo špeciálnejšie. Je to proste film, ktorý by som si vzala. Chcem s ním zaspávať, prebúdzať sa a spokojne zosenilnieť. A mimochodom, keby som vedela vyjadriť prečo táto lás-ka-vá snímka až tak, ťažko by sa nachádzala v tejto chrumkavo zážitkovej topke. ;-) NECH ŽIJE FILM ! Povedzte to po francúzsky! (a nepýtajte sa prečo) ;-)

Věčný bojovník (2006)

Raz to možno ohodnotím ak sa ešte raz odhodlám raz to dopozerať ´)

Dvojí hra (2009)

Dupl nezáživnosť. Dupl Clive k zožraniu. Triple pokus. Triple omyl. Stále sa učíme ;)

Muž, který plakal (2000)

Rozhodne existujú filmy lepšie ako milovanie. Cítila som sa ako prvýkrát po MOULIN ROUGE. A po Moulin Rouge sa vždycky cítim ako prvýkrát po Moulin Rouge. Alebo ako po ÚŽASNOM milovaní .... ´) Baz Luhrmann, Sally Potter, ďakujeme.

Sólista (2009)

Sú snímky ktoré by sa nemali hodnotiť. O tom som presvedčená. Preto Sólistu hodnotím. :DDD DD Obsadenie, hudba, kamera, výkony a .... RÉŽIA.... jednoducho spektakulárne (!). Háčik tvorí príbeh, s ktorým som už stotožnená menej , je to tak a nepotrebujem to dokonca ani s Vami rozoberať. :-/ Každopádne, netvárte sa že ma toľko nepoznáte, dobre: dať Džoíkovi *** a odpadli by mi všetky končatiny :D .... "KTO o tom pochybuje?" pýtam sa?? Vy? Začnite sa doríma učiť !! !! :´)