• Krátkometrážní

Užívej si, co to jde (2009)

Učím sa , že nikdy nevedno, čo čakať od tohto kreatívneho tvorcu. Začínam tento pocit vážne vyhľadávať.............

Vyletět z hnízda (2008)

Občas som mala tik vyletieť .. čo najďalej z hniezda avšak (viac ako) pár momentov by sa oplatilo zapamätať i na dlhšie ako deň.

Smrt čeká všude (2008)

Jeremy Renner. Under pressure. Kathryn chce byť kráľovná.

Cvokař (2009)

Oplatí sa nielen vidieť ale aj prežiť.

Vzhůru do oblak (2009)

Čakala som viac- viac napatia, viac zábavy, viac osobnej zviazanosti s dejom a trošku jemnejší fokus na nedospelé publikum. Často bývam naivná .)

Sólokapr (2006)

"Chce to výdrž a ono sa to nejak vyvrbí ..." Prečo toto nie je moja ranná formulka ? ? Totálne uvoľňujúci./!

Sex a Lucía (2001)

Tento film je ako vzťahy. Nemusí byť za každú cenu zmyselný, je ale dobre, keď zmyselný je, a dá sa chápať, keď zmyselný nie je. ,)

Domov šedých motýlů (2008)

Moc šedé ,s nevýnimočným motívom ale zásadnou koncovkou. Ten obyčajný život je proste napokon zakaždým fajn. ,)

Den, kdy se zastavila Země (2008)

A) Scenáristu v puberte uniesli mimozemšťania. B)Scenárista je mimozemšťan. C) Scenárista? D) Anarchia hl. postáv.

Bratři Bloomovi (2008)

Oplatí sa o tomto hovoriť? Toto nemohlo byť zábavné ani točiť. A reč o tom, ak é postupy boli zneužité aby z tohto vytrailerovali príjemnú, ba vtipnú auru, neni už zábavná vôbec.