• Krátkometrážní

Štastné konce (2005)

Tu si vôbec nemôžem pomôcť, netvoria túto snímku vystrihnuté scény? ? ? ----- ----- Najmenej očakávaný koniec býva najšťastnejší. ----- -----

Nezapomenutelné dětství (2004)

Zapomenuteľná realita. V ktorej je Duchovny pomerne slušne postrádateľný. Videla som to cca pred týždňom a žiaľ už o tomto počine viac nič nie je isté. Robin Williams je pan herec, desil ma ešte dve noci svojím výkonom/úsmevom...

Všichni královi muži (2006)

...... Občas môže človek niečo toľko chcieť, byť tak plný túžby, že skrátka zabudne, po čom túži. ....... Pre bravúrnych mužských predstaviteľov a tento vášnivý výrok na tento film nezabudnete.

Šéfkuchař nadivoko (2005) (seriál)

Tretia * je samozrejme za ksichtíky a šarm Bradleyho Coopera inak sitcom vačšinou priemerných nápadov, ktoré ale dokážu hrať na strunu ,)

Něha (2009)

Velmi nepokojný, psychologický zážitok.

Holka na hlídání (2007)

V podstate veľmi hlúpučký, totálne monumentálne utopistický film s (ne)pekne (ehm) posadnutým rozbehom, ktorý vďakabohu opúšťa posadnutosť svojho počiatku a zostáva len šialene utopistický , nič a nikoho neriešiaci a občas neškodne smiešny... ... S tromi tak úžasnými holkami ako Scarlett, Laura a Alicia (ktorá mimochodom spieva tak, že cítite ako ŽIJETE a že ste sa zrodili len pre túto chvíľu, pozn. autora) však všetko dopadá a ubieha idylicky. Majte sa, ja idem pred vchod svojho domu vyzerať svoje oranžové dáždniky... Alebo aspoň susedov liliputánov čo sa nevedia pozdraviť ale sú zábavní a neobyčajní rečníci. Alebo nejaký nový dážď.

Desserts (1999)

Som jediná, ktorej to pripadalo ako nevydarený hot- dog ? Ehm, mna to iba nenadchlo, napokon.. koho by aj nadchlo po A) spoiler: ze sa McGregor sám ako pako prechadza po pláži (bezomňa myslím), po B) ze týmto konaním evidentne nevie, čo sú pravé dezerty a po C) že to celé ani nestihne oľutovať ???

Nezničitelná láska (2004)

Nezničiteľný likvidačný zážitok. Niekedy ma vážne striasa pri predstavách, za akých okolností vznikajú nápady k podobným príbehom. Brrr. Dont imagine.