Pán prstenů: Prsteny moci - Adar (2022) (epizoda)

Númenor je nádhera a líbí se mi práce s kamerou. Ale nějak mě to přestává vtahovat do děje, nevím proč.

Pán prstenů: Prsteny moci - Na moři (2022) (epizoda)

Vizuálně krásná znělka a atmosférické skřetí podzemní lekačky, ale jinak mě tenhle díl zase až tak moc nenadchnul.

Pán prstenů: Prsteny moci - Stín minulosti (2022) (epizoda)

Mně se to zatím líbí. Mám pár výhrad, ale uvidíme, kam se to rozvine. Nejrozpačitější jsem z toho, že nejelfštěji na mě kromě Galadriel (tu vybrali perfektně) působí zaklínačsky se tvářící a poněkud nepochopitelně „haradsky opálený“ Arondir. Vizuálně mi dost vadí Elrond, ale za šišatý obličej holt žádný herec (většinou) nemůže. Kostýmy a výprava pěkné, národy Středozemě jsou vykresleny chytlavě a co do děje… Druhý věk je zatím neokoukaný. Tak jsem zvědavá. Zatím to vypadá slibně.

Kojak - Smrt není nejhorší známka (1974) (epizoda)

Úplně pubertální James Woods, jo! A opět (nebo spíš už tehdy) v roli 1) (skoro)detektiva i 2) vyšinutého magora. Některé archetypy jsou zkrátka archetypálnější než jiné.

Kojak - Čtyři překupníci (1974) (epizoda)

Tenhle díl byl na běžné tři hvězdičky, nebýt naprosto odzbrojujícího něžňoučkého výstupu Stavrose s jeho milovanou kancelářskou rostlinkou.