Don Jon (2013)

Najviac ma bavilo aka je Skajka tupa blondyna. Inak chlapec predvidatelne dojde k novemu poznaniu ohladom sexu.

Válka nevěst (2009)

Boze, to si nemohli dat dvojitu svadbu? Musia sa chovat ako uplne kravy? Moja guilty pleasure. Milujem.

Příběh rytíře (2001)

Rozpravka o tom ako sa povzniest nad svoj povod, splnit si sny a zmenit svoj osud. Je tam aj humor a skvely soundtrack.

500 dní se Summer (2009)

Taketo vztahy ze "nechcem vztah" ale chodi s nim von a maju sex a potom mu chrstne do ksichtu ze ho nechce, ked on uz je do nej zalubeny som zazila na vlastnej kozi a preto mi ten film neni sympaticky.

Westworld (2016) (seriál)

Roboti v zabavnom parku. Prva seria parada, novy svet, nove pravidla, postavy ktore maju tajomstva, skvely Anthony Hopkins. Preco ti technici pomahaju Meave? Preco ju nevypnu a nerozoberu ako chybu v programe?  Druha seria vzbura robotov, nechapem preco vsetci nasleduju Dolores, co je tam ona?  Tretia seria sa uz neodohrava v parku a vypla som po druhom dieli.  A este v celom seriali je vela nahoty a nasilia.

Koruna (2016) (seriál)

Velmi kvalitne urobeny serial, herci su skveli. Zaujimalo by ma kolko je pravda a kolko fikcia. Kralovna vyzera ze je dost chladna zena.

Amazing Race: O milion kolem světa (2001) (pořad)

Cestovat po svete a plnit rozne ulohy a ako vyhra milion. Milujem si na zaciatku vybrat tim ktoremu budem drzat palce. Sutaz je velke vzruso a akcia. Chvalabohu ma vela serii, takze sa mam este na co tesit. Odporucam.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Nechapem sutaziacich, ktori chcu hrat ferovo a radsej prehraju ako keby klamali. Ked neni pravidlo ze musite hrat cestne a ide o milion, mali by pouzit vsetky dostupne zbrane. Najlepsia seria bola Heroes vs Villians a najlepsi hraci Russell Hantz, Sandra, Parvati a Rob. Velmi ma bavili.

Malá Miss Sunshine (2006)

Mala Abigail je namaskovana, aby bola skareda a ako sa s takou vizazou dostala na sutaz krasy nechapem. Tieto detske sutaze krasy mi pripadaju uchylne. Inak sibnuta rodinka, road trip a kokainovy dedo.

Klub rváčů (1999)

Nebavilo ma to a vobec som to nepochopila. To bolo o anarchii? A twist na konci ma nechal chladnou. A nepekna atmosfera.