• Romantický

Po přečtení spalte (2008)

Akoze...ja som asi do trisvrtiny filmu nerozumela o com je do certa ten film. A vlastne tomu nechapem poriadne ani teraz :)Ale ti herci, na vybornu.

500 dní se Summer (2009)

Velmi velmi prijemny film, cloveka vie aj motivovat aj si pri nom oddychne aj sa da na hercov pozerat aj vyborny soundtrack. Pacilo sa mi to !

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Noo, nie zle. Nechutnejsie v niektorych pripadoch ako horory, celkom akcne, americke dodatky ( vozickari, laska a ja neviem co este vsetko), ale Sigourney Weaver fenomenalna !

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Stale je to VOTRELEC, avska uz to stratilo nico z toho povodneho, je to moderne, vymyslene, dodany predator. Ale mne sa to vcelku pacilo, bol to taky light thriller

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Neviem si pomoct, ale humor BJ sa mi stale paci, samozrejme ze nie je excelentny a nie je v niektorych pripadoch najinteligentnejsi, a ze nie vsetko je realne, ale ako oddychovka ma tento film ale akutocne pobavil...a oddychla som si ;)

Trable v ráji (2009)

Am.romanticka happyendova stereotypicka komedia. Ale Vince Vaughn v tomto, uchh, niiiic dobre.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Oukej, nebolo to az take dobre ako jednotka, ale rozhodne to na seba nadvazovalo, a malo to peknu kameru a soundtrack stale neskutocny. Herci, ehmm, inych asi nemozu dat, ale mne sa tam aj celkom hodili, aj napriek niektorym nazorom ze su to este deti alebo ze maju take a take a take chyby. Niekomu sa to proste paci a niekomu nie, tak sa na to treba pozerat aj z takehoto uhla.

Stmívání (2008)

Akoze takto : tento film som povazovala asi od kedy som uvidela prvy billboard za taky CRAP, ze len americke parodie, teenage komedie a Zac Afron mozu byt horsie. Potom stiahnem soundtrack - som prekvapena. Tak si stiahnem aj film, ved na oddychovku, aspon ponadavam na ubohu temu. Vysledok : niezeby bola tema nejaka perfektna, alebo ze by to malo byt nieco ohurujuce alebo nezvycajne. Ale take iskrenie a take vzrusenie, ako slo z tych ludi - to som absolutne prehliadla, ze postavy tam mali 17 ci kolko. No neviem, neviem. Som na pochybach, ale dojem asi 5 minut po pozreti na 4* :)