Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Dvojka mi vždcyk lezla na nervy. Ona slavná Mila Džopiš mi vždycky přišla mastná, a tak jsem na její filmy nekoukal. Tohle je ale Resident evil, horor, a ty já viděl téměř všechny. Nemohl jsem si to nechat ujít. 50%

Resident Evil (2002)

Docela pěnkný film. Narozdíl od pokračováních.

Faunův labyrint (2006)

Co se týče objektivní kvality, jeden z TOP 20 hororů všech časů. Mě to ale přiliš nebavilo.

Zombieland (2009)

Sympatická žánrová komedie.

Constantine (2005) odpad!

Tenhle film, od srdce nenávidím. 5%

Akta X (1993) (seriál)

Série: 1, 2 - 85%___3, 4 - 95%___5 - 100%,__ 6 - 90%,___7 - 95%__8 - 100%__,9 - 90%__10 - 50%__11 - 70%

American Horror Story (2011) (seriál)

Naprosto nejlepší seriál všech dob. Murder house 95% - Jedna z nejlepších sérií, ahs, které šlape na nohy jen jedna docela otravná postava. Zkazila mi dva díly. Asylum 90% - Na této kráse se mi líbila atmosféra, NAME GAME všechno posrala. Poslední dva díly za ODPAD!, jinak vše za silných pět. Coven 95% Coven je vážně mrdka!!! všichni křičí. Kámo, já vás asi zbiju přátelé. Vážně paráda. První epizoda jedna hvězda, zbytek pět a jednou čtyři. Freak Show 90% - Nevím no. Je to možná, o trošičku lepší než asylum, ale všechny epizody kromě poslední, mají slabších pět (poslední má čtyři.) Jinak ale paráda. Hotel 95% - Tak tohle mě dostalo. Lady Gaga je nechutná svině a já jí od teď nenávidím. Za druhý díl bych však nakopal tvůrce do prdele. Roanoke 100% - Tohle je božství, vrchol seriálu, horor jak kokot. Všechny díly za 10z10,. Cult 90% - Pičovina největší, teď myslím dějově, zpracováním nejspíš vrchol seriálu. No, to ne. Ale jinak fajne. Apokalypse 80% - Dlouhou dobu jsem tuto sérii považžoval za to největší zlo, co ahs potkalo. A stojím si pořád za tím. Postavy neskutečně slabé, dějové hrátky nedomrlé, digitální efekty na zpleskání análu. Omlouvám se ale tohle? Body za nápad a možná perfektní atmosféru. 1984 85% - Já se bavil, minimálně v té druhé polovině série naprosto perfektně. Vzestup nahoru. Double Feature 95% - Po třech fakt slabých sériích, návrat na vrcholný horor. Neskutenčá pecka. Pořadí sérií, dle mě samozřjemně: 6, 1, 10, 5, 3, 4, 2, 7, 9, 8