The Divide (2011) odpad!

Z tohoto snímku mi bylo docela zle, což byl asi jeho úkol. Ostatní úkoly nesplnil...Postavy nesympatické, děj nulový a psychologie docela bída. Hned od začátku jsem čekal, že budou všichni na dně a jak to budou řešit. Nakonec to vyřešili nechutnými hrátkami a pár zabitími. Z toho vyplynulo, že vlastně celá psychologie toho filmu zní: "Až budete zavaření v krytu budete se chovat jako prasata". Nejvíc mě naštvalo, že když už na začátku sebrali holku, že se to pak bude dál řešit, ale neřešilo. Podle mě to byla jen návnada, aby se všichni chtěli podívat až do konce, který nic nevysvětlí. Kdo chce zápletku se zavřenýma lidma, ať zkusí radši: The Mist

Apollo 18 (2011)

Po shlédnutí traileru jsem čekal něco víc než co mi film během sledování nabídl. Nebál jsem se nebavil a celkově mi to přišlo dost únavné sledovat film až do konce. Myslím, že se režisér snažil natočit něco ve stylu Záhada Blair witch, ale nepovedlo se.

Avengers (2012)

Skvělá podívaná, velice dobře zpracované-výborná akce a chvílema se člověk i pousmál:) Pokud bych přehlédnul místy docela trapné a otřepané hlášky a poměrně nudný začátek tak dám 5*. Přesto mě nejde do hlavy proč tam nechali hrát Scarlett Johansson (její ruční zbraň byla k ničemu a nic víc opravdu neuměla) a Jeremy Rennera (místo pistolky střílel lukem...paráda), tak strašně zbytečné postavy v tomto filmu...když by je vypustily, nic by se nestalo. SPOILER! Nedořešený byl i Hulk, který v závěru samozřejmě bezproblémů pomáhal Avengers, ale ještě chvíli předtím ničil celou loď i s kamarádama.

Dokonalý smysl (2011)

Hodně drsné romantické drama (spíš pocit momentálního souznění než láska- couple of Assholes) u kterého se dá "hezky" popřemýšlet nad životem. Popravdě jsem něco takového nečekal a zůstal ve mě opravdu silný zážitek. Škoda, že celkový dojem filmu je trochu slabší díky chvilkám s obrázky. Osobně mě ty sekvence docela nudily.

Megamysl (2010)

Osobně jsem se spíš cítil trapně za toho chytrého chudáka- je neskutečně chytrý, ale přitom se mu nic nedaří, což je trochu divné, protože by si své plány měl promyslet dopředu, nebo ne? Přestože jsem již velice brzy prokouknul příběh, tak jsem se dodíval do konce, jestli je to opravdu myslí vážně... Rádoby vtipné hlášky, které se snaží zapůsobit na co nejširší skupinu. Tohle opravdu nebylo pro mě, myslím, že to bylo určeno opravdu spíše pro mladší generaci.

Paranormal Activity 3 (2011) odpad!

Po nevydařených předchozích dílech jsem čekal nějaký zvrat, který nakonec nepřišel. Je to natočeno otřesně zmateným způsobem. Opět jsem se cítil trapně za tak hloupé řeči, které herci vedli. Přišlo mi to jak slepenina rozhovorů a scének, které nedávají smysl. Trocha akce na konci to nezachrání-nedoporučuju sledovat, škoda času.

Hrdost a sláva (2008)

Škoda, že je to hodně roztahané, ale jinak rozhodně skvělé drama, které dokáže vtáhnout diváka do děje.

Kurýr 2 (2005)

Tohle byla hrůza! Nejvíc mě dostalo jak sundal bombu z PODVOZKU auta v letu, když ji nabral na hák jeřábu... v podobném tempu běží celý film, ale nezasmějete se tak moc jak u prvního dílu. Opět nepochopitelné střihy z prvního dílu zůstaly...

Kurýr (2002)

Neskutečně hloupý film, ikdyž to tak ze začátku nevypadalo...když už jsem viděl, že to tvůrci myslí vážně, tak jsem se nemohl přestat smát:)) Rozhodně doporučuju jako komedii a hlavně pro ty, kteří milují otřesně nepochopitelné střihy ve fimu! například-nikde nikdo a najednou střih a za zády má 8 týpku->postupně vyřazeni z boje->střih->z levé strany vyběhne 8 týpků, atd...

Rychle a zběsile 5 (2011) odpad!

Nehodnotím u filmu jen grafickou stránku, ale taky i jiné věci. Tohle byla pro mě stejná blbost asi jako Hannah Montana...Když Bruce Willis sestřelí vrtulník (devítkou nebo čím), tak to by asi nešlo, ale není to tak strašné jak nesmyslných 130 minut Fast 5, kde se podobně neskutečné(nebo opravdu hloupé) věci dějí asi každých 30 vteřin. Na to v jakém tempu bude celý film pokračovat stačí prvních 15 minut. Fast 5? Ne, děkuji.