Pro hrst dolarů (1964)

Opět povedený westernový snímek, ale o poznání slabší než ty následující s C. Eastwoodem.

Pro pár dolarů navíc (1965)

Neskutečně perfektní příběh-úžasná nečekaná zápletka. Úžasná hudba a perfektní herecké výkony....film z roku 1965, ale kam se na takové legendy hrabou nové westerny typu Vlak do Yumy.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Průměrný western, průměrné herecké výkony, průměrný děj =>absolutně průměrný a nudný film. Režisér sází na největší doják století v posledních 10 minutách filmu. Bohužel, ani těch 10 minut to u mě nevyhrálo, ale spíš jsem si řekl jaká je to blbost.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Pěkně vizuálně zpracovaný film, ale občas mi to přišlo opravdu přehnané a víc kýčovité než Pán prstenů. Dobře zahrál Martin Freeman, který měl podobně zmatenou roli i ve Stopařovi. Celkově to nebylo špatné a velice povedené vtipné scénky. Jen škoda, toho otřesně nelogického konce a několik WTF momentů. !SPOILER! Jízda na padající dřevěné lávce, motýl letící pro orly, Pytlík- mohl sundal bílého ocasa v neviditelnosti, kdyby si dal prsten; orlové měli druhou šanci sundat toho bílého ocasa; padající stromy na skále jak domino a velkolepý závěr- vysazení hrdinů na nejvyšší hoře v okolí.!SPOILER!

Skyfall (2012)

Velice povedené po pro mě méně úspěšném Quantum of Solace. Super akce, svižný děj. Jen jedna scéna mě opravdu vadila...!SPOILER! Když si M musela u soudu ulevit a dát srdceryvný proslov, ikdyž byla upozorněna, že po ní jde Silva... Kdyby se zpakovala dřív a utekla do bezpečí, tak by přežilo kopu nevinných policistů kolem ;) !SPOILER!

REC (2007)

"Amatérská kamera" alá Záhada Blair Witch, jenže tady to na mě působilo velice nepříjemně, chaoticky a uměle. Děj byl spíš nudný. Nudné záběry byly rádoby oživeny roztřesenou kamerou se zoomem, která se navíc točí kolem dokola nebo těká z místa na místo. Párkrát jsem se i leknul, ale jinak to byl pro mě průměrný film.

Muž v ohni (2004)

Nepříjemné střihy, roztahaný a předem jasný děj filmu. Jako, kdyby bylo málo takových filmů. Ani D. Washington to nezachránil...

Chvění (1990)

Nechápu, tak vysoké hodnocení-thank you very much. Tento humor mi nepřišel vtipný, sci-fi tam bylo opravdu hodně málo a hororové prvky taky nic moc. Podle mě by to měl být žánr nula všeho. Nepřesvědčivé herecké výkony a nepovedené hlášky. Dodíval jsem se jen proto, abych věděl jak to skončí-neskutečně nudný film.