Paddington (2014)

Nejlepší rodinný film od E.T. mimozemšťan. 90%

Chappie (2015)

Opět nosné téma a opět nevyužité. Tohleto spojení Číslo 5 žije, Robocopa a A.I. mělo zkrátka větší potenciál. Krásný audiovizuál a solidní akční scény, tím bych asi skončil. 60%

Americký sniper (2014)

Smrt čeká všude a 30 sní po půlnoci...to byly mnohem lepší filmy.

Co děláme v temnotách (2014)

Nepamatuji si žádný film o upírech, který by mě tak pobavil. Skvělá blbina. 90%

Lampasy (1981)

A mě se to fakt líbilo. Bezvadná satira se skvělým hereckým duem. 70%

Jupiter vychází (2015)

Abych pravdu řekl, do kina jsem zašel bez velkého očekávání, což se nakonec potvrdilo. Co na tom, že audiovizuální stránka filmu je naprosto božská a akční scény opravdu skvělé, když příběh o předurčenosti byl vyprávěn už tolikrát, že není takřka možné přijít s něčím novým. Co mě ale nejvíce celý film štvalo, to bylo obsazení. Naprosto jalová Mila, kvůli které bych se teda za tento výkon nepřevlékl, ale hlavně na oscara nominovaný Eddie Redmayne, který strašně, ale strašně moc přehrával. Tatum byl celkem přijatelný, i když jsem si k jeho postavě vůbec nevybudoval žádný vztah jako například v Útoku na Bílý dům. Po fantastickém Atlasu mraků tak pokus Wachovských vrátit se tam, kde jsou jako doma, bohužel nevyšel. Velká škoda. 50%

Teorie všeho (2014)

Díky oběma hlavním představitelům se tento film řadí mezi ty podařené 'based on a true story'. 75%

Případ pro exorcistu (2015) (seriál)

Průměrná detektivka, která sice místy pobaví, a to díky skvěle napsané postavě Miroslava Krobota, ale nic nového nenabízí.

Birdman (2014)

Neskutečně originální!!!