Iron Man 3 (2013)

Furt si myslim, že jednička byla lepší, ale tohle byl na druhou stranu úplně jinej film. Když film začal písní Blue od Eiffel 65, už jsem věděl, že se budu bavit :) Black to zkrátka nebral příliš vážně, přesto je to dospělejší snímek, než dva předešlé. Fáze 2 odstartována na jedničku!!! Special thanks to Joss Whedon :) 85%

Kon-Tiki (2012)

Nádhera...i po vizuální stránce. Evropani jsou prostě šetřílkové a hračičkové zároveň. Ty žraloci vůbec nevypadali digitálně, prostě skvělý. 85%

Loupež po italsku (2003)

Je to dobrej film, ale ten první se mi líbí o fous víc. 66%

Prácička v Itálii (1969)

JO, je to lepší než než, i když docela povedený remake. 80%

Mama (2013)

Trošku mi to připomnělo Ženu v černém. Ale tento snímek se mi zdál lepší. Po nějaké době konečně slušný horor Asi na stejné úrovni jako Sinister. 75%

Mrtví a neklidní (2013)

Fajn, když si odmyslím, že zombie se prostě vyléčit nedá, je to vážně skvělej film. Hezky napsaný a hlavně zahraný!!! 90%

Bláznovství (2008)

Kingsleho by fakt chtěl za cvokaře :) 80%

Koupili jsme ZOO (2011)

Už jsme to asi viděli nejmíň 100x. Někomu umře člen rodiny a ten zkouší začít nový život někde v prdelákově... Ale tenhle příběh se mi líbil asi ze všech nejvíc. 90%

Nevědomí (2013)

(Viděno v IMAXu) Úvodních 10 minut považuju asi za nejlepší prolog, který jsem za posledních 10 let viděl. Zápletka byla fakt docela slušná. A padesátník Cruise byl hodně přesvědčivej...fakt mu je 50? Audiovizuální stránka spolu s kamerou a výpravou byly geniální. A co se týká M83? Nemám slov! Stále dokola je slyším v hlavě. 80%