Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

Bavilo mě to asi úvodní 2 minuty, a to když v úvodních titulkách byly záběry z původního starého, dosud nepřekonaného originálu. Ale musím říci, že mě zase překvapila volba přímého pokračování. Ale jinak to je sajrajt na entou. Debilní postavy a jejich debilní chování. Ach jo.

Já, padouch 2 (2013)

Jednička byla o fous lepší. Ale vážně o fous.

Útok na Bílý dům (2013)

Tak tohle mi po absolutně nevydařené páté Smrtonosné pasti spravilo náladu. Nevěřil jsem tomu, ale kdyby se hlavní hrdina jmenoval McClane, tak by se nic nestalo, jenom by hromada fandů zajásala, že se oblíbený hrdina zase objevil v nesprávný čas na nesprávném místě. Klidně by to mohl být v Hollywoodu vděčný reboot. Ikskrát lepší než zmiňovaný pátý díl...........Před projekcí mě udivilo, jak velmi pozitivně hodnotili tento film kluci z moviezone. No, musím jim dát za pravdu. Skvěle jsem se bavil. Nikdy bych neřekl, že týmovka Tatum a Foxx může šlapat.....Jak to mám shrnout? Nadsázka jako kráva, skvělé hlášky i akční scény, i ty kluci muzikantský se konečně pod Emmerichem vytáhli a složili důstojnej hudební randál. I přes tyto klady však k dokonalosti ještě něco chybělo. Každopádně Emmerichovi děkuju a doufám, že v tomto tempu bude pokračovat. 80% dávám s čistým svědomím. Už se těším na ID: Forever :)

Sezóna zabíjení (2013)

No jo...je to asi Béčko. Travoltov vousy jsou asi nejdebilnější umělý vousy v dějinách kinematografie. Režisér Johnsonzkrátka není dobrej režisér. Poslední jeho dobrej film byl DareDevil, a to byl lepší průměr. 50% dávám jenom za nadprůměrnej hudební podkres!!!

Jack a obři (2013)

Čekal jsem průser, to se teda přiznám. Ale docela dobrý. Singera mám rád, X-meni a Valkýra byly povedený filmy. Zde mi nejvíce vadily ty digitální hovadiny. Bylo to až mooooooc digitální. Ze všeho nejvíce se mi líbila princezna, kvůli ní bych taky obry zabíjel :) Nemůžu se vyhnout srovnání s Mocným vládcem Oz.....snímek od Raimiho se líbil více. Singerovi a jemu Jackovi dávám 60%.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Viděl jsem to asi po 10 letech. To trio geniálních černošských sourozenců je tak skvělý, že vůbec nevim, co všechno bych mohl o nich napsat.

Univerzita pro příšerky (2013)

Vydařenej sequel/prequel. Na to, že Pixarovky už nejsou to, co bývaly... Když to srovnám s Autama 2...tak nové Příšerky jsou absolutní vítěz!!! U odkazů na první díl jsem se vážně nasmál. Jenom škoda, že Nathan Fillion měl málo prostoru. Když jsem uslyšel jeho hlas.....no já prostě toho Mala Reynoldse a Castla žeru, no :) 70%

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

No tak jo no. Del Toro si splnil dětskej sen, to je tak ale všechno. Je to zhruba na úrovni prvních Transformers. Nejlepší byla mezititulková scéna. Ta se vážně povedla :) 65%

Kokosy na sněhu (1993)

Musim dát za 5 hvězd...viděl jsem to už nejmíň 100x, ale stejně to neomrzí. A hlavně palec nahoru pro geniální český dabing :)

Dívka (2012) (TV film)

No já nevim, mě se to teda líbilo :) Konečně jinej pohled na Hitchcocka. Je pravda, že z něho udělali až moc velkýho úchyla, ale to jim odpustim. Základní poselství filmu, že Hitchcock nebyl svatý, se mi zkrátka líbí. Toby Jones aka Hitchcock a Sienna Miller aka Hedren byli skvělí. 70%