Manifest (2018) (seriál)

1. série 80% / 2. série 75%

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

1. série 80% Od tohohle seriálu jsem původně čekal něco trochu jiného, ale rozhodně se nedá říct, že by mě první série nějak zklamala, Cillian Murphy mi do role Thomase Shelbyho skvěle sedí a poslední epizoda je výborná. Uvidíme, kam se seriál posune v dalších sériích. / 2. série 90%

Annabelle 3 (2019)

Větší sračku jsem snad ještě neviděl, tak moc hloupé postavy se opravdu nevidí v každém filmu, ostatně celá trilogie o panence Annabelle je za mě naprosto zbytečná, bez nějaké větší atmosféry a akorát shazuje kvalitu dokonalé jedničky a velice kvalitní dvojky originální série V zajetí démonů. /25%/

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

1. série 80% Na tento seriál mám díky Breaking Bad velká očekávání, první série mě moc nechytla, nebýt Mikea a jeho epizod, kde ztvárňuje hlavní roli hlavně on, asi bych dal jen tři hvězdy. Samozřejmě potěšil začátek, kde se objevil Tuco. Dost se těším na další série, hlavně až se na scéně objeví Gus. / 2. série 85% První polovina druhé série je teda pořádně nudná, furt se mluví o nějakých právnických kecech a Mike nedostává moc prostoru, ve druhé polovině se ale příběh pořádně rozjíždí a to v Mikeově i Jimmyho lince. Konec ukázal, jakej je Chuck vychytralej zmrd a ve třetí sérii to Jimmymu asi pořádně oplatí. / 3. série 85% Tak tu konečně máme naše staré známé postavy Guse, Hectora a i pár dalších, ale asi jsem od třetí série čekal pořád trochu víc, prostě z toho zatím nemám takový feeling jako z Breaking Bad, ale tak pořád mám před sebou tři série a myslím, že mám na co se těšit. / 4. série 90% Zatím asi nejlepší série, všechny linky už jsou pořádně vyhrocené a navnazují na poslední dvě série, které se asi už budou hodně přibližovat ději Breaking Bad. / 5. série 90% No, od finále páté série jsem teda čekal trochu víc, ale i tak další skvělá série, zatím asi nejlepší, hlavně díky Lalovi. / 6. série 90% Tak abych to nějak shrnul, jsem hrozně rád, že se Vince rozhodl natočit tento prequel k Breaking Bad, jenom to dokazuje jeho vynikající filmařské schopnosti. Bez pochyby se jedná o skvělý seriál, který momentálně nemá moc obdoby, ale i tak si myslím, že opravdu ztrácí nějakou tu kvalitu, a není na takové úrovni jako jeho předchůdce, zvlášť konec, který byl sice stále velmi dobrý, ale čekal jsem něco víc, nemluvě o za mě naprosto zbytečných a zdlouhavých posledních dílech, které mě ani moc nenavnazovali na finální epizodu. Vrchol tohoto seriálu je pro mě pátá a první polovina šesté série, ty byly za mě opravdu výborné, hlavně díky Lalovi, který rozhodně patří mezi nejlepší postavy celého seriálu. Je tedy opravdu škoda že už se s největší pravděpodobností nikdy nedočkáme žádného kousku z tohohle úžasného univerza, ale jak jednou sám Vince řekl: Never say never.

Outer Banks (2020) (seriál)

1. série 95% / 2. série 90% / 3. série 85%

Arcane (2021) (seriál)

1. série 85% LOLko nehraju, jednou jsem to zkoušel a absolutně mě to nebavilo. "Seriál je ale přece něco jiného", řekl jsem si, když tento seriál vyšel a já se ho chystal zhlédnout. Když jsem pustil první díl, chytlo mě to asi stejně, jako zmíněná hra, znuděný jsem se dostal ke čtvtému dílu a dále už jsem to odmítal sledovat. Teď, o asi rok později, jsem se tomu chystal dát druhou šanci a pustil si seriál odznova, kupodivu, s mým opravdu velkým překvapením mě to začalo dost bavit a čím dál jsem v seriálu byl, tím víc jsem se těšil na zhlédnutí dalšího dílu. Celkově jsem tedy nakonec ze seriálu dost nadšený, hlavně z animace, která je opravdu krásná a unikátní, děj je taky celkem originální a na detaily propracovaný. Uvidíme, co nabídne druhá série.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Jako já vím, že je tahle série v podstatě pořád o tom stejnym, ale já tu nekončící akci, která byla hlavně v předchozích dvou filmech a tady ještě víc, prostě žeru. Jako vždy nesmí chybět skvělá hudba, která se opravdu hodně hodí k těm akčním scénám. Pro mě zatím asi nejlepší kousek ze série. /90%/

Sexuální výchova (2019) (seriál)

1. série 85% / 2. série 100% / 3. série 90% / 3. série 75%

El Camino: Film podle seriálu Perníkový táta (2019)

Myslím si, že Vince Gilligan rozhodně nešlápl vedle, a tímto kouskem nijak neubírá kvalitu jeho fenomenálního seriálu. Je to takový příjemný epilog a rozloučení s nejlepším seriálem všech dob. /85%/

Simpsonovi (1989) (seriál)

1. série 80% / 2. série 80% / 3. série 85% / 4. série 85% / 5. série 90% / 6. série 90% / 7. série 85% / 8. série 90% / 9. série 90% / 10. série 85% / 11. série 85% / 12. série 85% /