• Krátkometrážní

Spider-Man 3 (2007)

úplně zbytečný třetí díl, který krom svižné závěrečné dvacetiminutovky nenabídne vůbec nic.. postavy se chovají jako v mexické telenovele a pár vydařených akčních scén to prostě nespasí.. velká bída..

Sedm statečných (1960)

já těm westernům prostě nějak nemůžu přijít na chuť.....

Motýlek (1973)

silný film o nezlomitelnosti ducha a touze po svobodě, u kterého jsem se ale celou závěrečnou hodinu (z části asi i kvůli předlouhé stopáži) ukrutně nudil.. přitom prvních 90 minut odehrávajích se ve vezeňském prostředí nebylo vůbec špatných..

Daybreak (2012) (seriál)

seriálová jednohubka, která nemá s Touch krom dvanáctistěnu nic společného.. nenudil jsem se, ale ani jsem se nijak zvlášť nebavil, takže průměr..

Procitnutí (2012) (seriál)

skvělý námět, z jehož zpracování se po pomalejším rozjezdu postupně vyklubala strhující podívaná, u které divák do poslední chvíle netuší, jak to celé skončí (resp. ono to vlastně není pořádně jasné ani po skončení).. tleskám a dávám silné 4* P.S.: Jason Isaacs super!

Griffinovi - Je to past! (2011) (epizoda)

přesně jak Seth zmiňuje v úvodu - třeti parodie SW trpí nedostatkem napadů a působí místy dojmem, že byla skutečně dělána jen proto, aby se neřeklo.. ve druhé polovině se to pak přece jen celkem rozjede a objeví se pár vydařených a vtipných momentů, ale i tak se jedná o nejslabší (i když ne nějak výrazně) díl familyguyovských Star Wars..

Griffinovi - Griffinovi vrací úder (2010) (epizoda)

bavil jsem se o něco více než u Blue Harvest, což je ale zřejmě důsledek toho, že jsem Impérium viděl včera, a tudíž jsem si jednotlivé detaily mohl lépe vychutnat.. přesto ale v porovnání s normálními epizodami žádná sláva.. silnější 3*

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

vcelku nezáživná první hodina a půl versus výtečná závěrečná půlhodinovka.. přesto jsem ve výsledku o něco spokojenější než u páté epizody.. silnější 3*

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

skvělý start jednoho z největších příběhů světové kinematografie, ke kterému jsem se po letech musel vrátit, abych mohl naplno docenit jeho kvality :)