• Krátkometrážní

Detektor lži (2011)

výborné zpracování parádního nápadu.. oba hlavní představitelé jsou ve svých rolích úžasní, což znamená 3 minuty skvělé zábavy :)

The Butterfly Circus (2009)

s Nickem jsem už viděl tohle motivační video, takže jsem zhruba věděl, do čeho se pouštím.. a jsem nadmíru spokojen, tohle by si zasloužilo celovečerák (na kterém se podle zajímavostí pracuje ? ).. "čím větší utrpení, tím větší triumf"

No Time for Nuts (2006)

Scrat, stroj času, jeden ořech a 5 minut dobré zábavy :)

Zmizení (2005)

hrozně nereálné, překombinované, otravně zpracované a zbytečně dlouhé..

Skyfall (2012)

u mě jednoznačně zklamání.. po svižném úvodu s parádní honičkou na motorkách totiž následuje neuvěřitelně ukecaná a zdlouhavá většina filmu, což už nezachrání ani ucházející (i když podle mě do bondovského universa nezapadající) závěr.. celkově jsem vlastně vůbec nepochopil, jak se může tak vizuálně vymazlený snímek točit kolem tak prostinké zápletky týkající se jakési pomsty zhrzeného bývalého agenta.. akce bylo sakra málo, přičemž ani to málo za moc nestálo, a Bond girl jsme si pro tentokrát skoro vůbec neužili.. bez respektu za 2*

Looper: Nájemný zabiják (2012)

inteligentní komorněji laděná sci-fi, která trochu trpí opadnutím tempa v prostřední části.. i přes to velké množství originálních nápadů z Loopera samozřejmě kult typu Matrix či Inception nebude (na to krom jiného nebyl rozpočet), já bych si ale hrozně přál vídávat takové chytré sci-fi snímky na velkém plátně častěji..

Jeden svět nestačí (1999)

skutečnost, že jsem celou dobu čekal (nutno podotknout, že marně) vlastně jen na to, zda Denise Richards ukáže své vnady, značí, že to nebyla žádná sláva.. trošku lepší 3*

Divoši (2012)

Stone se snaží být za každou cenu děsně cool, ale daří se mu to jen zčásti.. je tu spousta sexu, hulení, brutálních scén a stylových postav, ale tak nějak mi přijde, že to celé šlo ukočírovat ještě o něco lépe.. přesto jsem se i navzdory té hrozně dlouhé stopáži bavil dobře, a tak dávám 4*.. i když s hooodně odřenýma ušima..

Divoká stvoření jižních krajin (2012)

snímek o lidech žijících ve špíně, jedné povodni a divných obřích prasatech, jejichž úlohu ve filmu jsem asi pořádně nepochopil.. ehm..

Senna (2010)

strhující dokumentární film o (především "závodním") životě a bohužel také o smutném osudu jedné z největších legend motosportu.. v závěru se v očekávání toho, co má přijít, dalo napětí krájet.. silné 4*