• Krátkometrážní

Chata v horách (2012)

ujetý mix Evil Dead a Kostky v ultimátní poctě žánru, která po šablonovitém začátku skrývá kulervoucí pointu.. silné 4*

Muži v černém 3 (2012)

příjemná nostalgická zábava, která po scenáristické stránce místy malinko skřípe.. přesto spokojené 4* :)

Česká soda (1998)

několik bez přehánění geniálních scének, ale jako celek to zase taková zábava není..

Na samotě u lesa (1976)

hanba mě fackuje, že jsem ani nevěděl, že hláška "chčije a chčije" pochází z tohoto filmu.. každopádně moc příjemná podívaná plná typicky českého humoru a rozhodně jeden z top českých filmů.. silné 4*

Rocky IV (1985)

tak tohle je ten legendární Rocky, kterého jsem čekal už od prvního dílu! a na propagandu a utopický konec (s otřesným Rockyho proslovem) sere pes :)

Medvěd (1988)

roztomilá a dojemná zvířecí podívaná, která musela dát hrozně práce.. klobouk dolů před medvědími herci :)

Poslední skaut (1991)

skvělá akční jízda, která je geniálně prošpikována vtipnými momenty.. drsňák Willis tu ve své nejlepší formě (spolu s Wayansem) hláškuje jako o život a já v podstatě nemám, co bych vytknul.. voda je mokrá, nebe je modrý, ženský maj tajemství.. koho to sere?

Rocky (1976)

plochý děj, pitomý scénář, laciné zpracování a otřesné Slyovo herectví - nechápu, co tenhle film tak proslavilo a jak mohl dostat Oscara.. i tak by to mohla být fajn pohádka o americkém snu, ale to by Rocky Balboa nesměl být takový nesympatický a hloupý buran z ulice - jeho neustálé dovětky typu "you know", "you know what I mean" a podobně mě příšerně iritovaly.. slabé 3*

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

kultovní česká klasika, která skvěle baví inteligentním humorem.. přesto jsem ale očekával, že se budu více smát, takže plný počet dát nemůžu..

Podraz (1973)

první polovina skvěle vygradovaná partičkou pokeru, pak tempo pozvolna poněkud upadalo, ale geniální finále nakonec stvrzuje vcelku kvalitní čtyřku..