Babylon Berlín (2017) (seriál)

Tak toto boli dobre investované peniaze. Seriál o dobe, ktorá sa nezdá vôbec vzdialená od dnešnej, ak si odmyslíme tie moderné a zároveň zbytočné "vymoženosti".

Mladý papež (2016) (seriál)

Toľko neopísateľných vrstiev. Každým záberom tento seriál rastie do nebeských(?) výšin :)

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Parádna jazda na spiatočke do čias keď svet bol šialene farebný.Ale zároveň pohľad na budúcnosť,ktorá už prebieha teraz.

Ismaelovy přízraky (2017)

Čítal tu niekto Jamesa Joycea a jeho Ulysses? Možno by ste viac chápali tento film, ak by ste ho teda vôbec chceli pochopiť :)

Zabití posvátného jelena (2017)

Ja som bol dostatočne zLynchovaný z tohoto filmu. Aj keď drvivú väčšinu divákov tento film asi skôr naštve...

Noční zvířata (2016)

Počas filmu som si dal pivko a hneď sa mi zdal aj ten záver - nezáver parádny. Jasné, že sa dá film brať ako blúdenie od nikadiaľ nikam, ale to robí väčšina ľudí počas svojho života... Vizuál podporený hudbou je dokonalý.

Stanko (2016)

Naozaj príjemný malý film s uveriteľnými outsidermi,dobrou kamerou, hudbou a aj vtipnými momentami. To je na slovenský film až priveľa kladov,nie? Kedže sa slovenská časť natáčala v okolí môjho bydliska pridávam štvrtú hviezdu, ktorú by som možno dal aj bez toho :)

Druhá strana naděje (2017)

Takýchto príjemne absurdných príbehov, no zároveň jednoducho opisujúcich realitu je zúfalo málo. Ďakujem zaň majster Aki.

T2 Trainspotting (2017)

Fajn stretnutie zo starými kamošmi po rokoch, aj keď jedného ste stretnúť určite nechceli. :) Za Rentonov monológ v reštaurácii je piata hviezda aj málo. Áno prestali sme skutočne žiť. Ak je niekto sklamaný, že to stretnutie už nie je intenzívne ako pred rokmi, tak nech si sám povie ako naplno prežívame svoje životy.

Doktor Strange (2016)

Pobavil som sa až nečakane, samozrejme, že na tom mal veľký podiel B.C.