Jurský svět: Nadvláda (2022)

Když byl oznámen nový Jurský svět tak jsem měl neskutečně natěšení. Trailery vypadaly skvostně a já jsem už měl jasno že se tu už nic nemůže podělat a že půjde o úplně epický konec. A navíc jsem vůbec nechápal ty recenze ty Hejty. Hm tak už vím. Staré postavy už od prvního setkání se chovali extrémně divné, dinosauři z dálky nebyly moc hezcí (ne všichni) a co víc to CGI je tam někdy fakt hnusný. Zkrátka jsem fakt měl očekávání vysoko. Ale bohužel 5/10.

Ms. Marvel (2022) (seriál)

Relativně dobrý MCU Projekt. Má to hezký vizuál kde se střídají bubliny se zprávami v realitě a je to hodně barevné to je všechno ok. Ale pak je tu příběhová linka která není úplně špatná ale není ani dobrá místy to tak i vypada že příběh nikam nevede. Lidi jsou docela simpatičtí včetně Kamaly hlavní postavy AKA Ms.Marvel. Není to dobrý a ani špatný spíš ten marvelovský lehký nadprůměr. Dal bych tomu tak 6/10 a to se ještě přikáním k té lepší straně.

Proměna (2022)

Tak tohle jsem nečekal. Už jen co jsem viděl trailer tak jsem si říkal. ,,Bože no tak to bude snad prvni pixarovka co dopadne někde na průměru hodnocení". No a ono tomu vůbec nebylo. Turning Red je velmi dobrá teen pecka ze světa Pixaru. Naprosto vyvedená animace,chytlavý příběh a písničky i po tom co jsem film dokoukal tak jsem si zpíval i v 9 večer. Navíc to točí režisérka která má na kontě krátkometrážní pixar jménem BAO a tak už s tím čínským tématem měla nějaké zkušenosti a tady to je nádherně vidět. Velmi vysoké doporučení 8/10

Moon Knight (2022) (seriál)

Tak tu máme další seriál od MCU. Moon knight mě hodně překvapil jen že je to zasazené do egyptské doby a že hlavní postava Steve Grant je zdvojená osobnost jak se nám už ukázalo v prvnim díle. Samotný kostým hrdiny je velmi hezky zpracovaný ale štvou mě tam dvě věci. První je že tam je fakt málo akce a ta druhá je že mi připadalo že co další epizoda tím vic to je slabší a slabší. Podle mě to ale nejvíce tahaj 3 epizody a to první, předposlední a poslední ale dá se. Doporučuju tak na 7/10