• Fantasy

Sedmý syn (2014)

Sapkovského Witcher na B-čkovú nôtu? Alebo o čo tu kurva šlo. nebyť Bridgesa a sexi Vikander, tak prúser jak mraky.

Hellboy: Královna krve (2019)

R.kový rating rozhodne prospel a je škoda, že film tak výrazne tržobne neuspel, pretože pokračovania by som kurňa chcel. Oproti Torovim počinom poklad.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

O kladnej strane platí, to čo aj u prvého filmu, ale tá záporná jew tentokrát eňo nuňo a lesný elementál, kurňa ten vyzerá dokonale, ale najviac sa mi páčila bitka Nuadu s rytiermi jeho otca.

Hellboy (2004)

No čo ja viem, prišlo mi to také na pol plynu. Roden a Krennen síce super, a všeobecne záporná strana nie je špatná, ale tá kladná, to je vážne hrúza, tam som si okrem Hurta nenašiel žiadnu postavu, ktorá by mala niečo do seba a samotný Hellboy tak to je grc. Aspoň, že akcia a tie potvorky vyzerali dobre.

Eragon (2006) odpad!

Ono keďže rád čítam knihy, tak proste musím porovnávať, ale tu to je zbytočné pretože totok nie je Eragon ale pičovina ktorá ujebala pár eragon vecí a predlohu obžrala jak môj pes kosť.

47 róninů (2013)

Kokotina, ale nie tak katastrofálna aby sa to nedalo pozrieť. Reeves a Sanada sú super, ale inak je tam len tlupa meh ľudí, avšak celkom potešia akčné scény, najmä záverečný súboj Sanadu a hlavného záporáka.

Jde si pro nás noc (2018)

Hohohoho, tak toto teda je niečo. priznám sa nechcel som do toho ísť keď som zistil, že hrdina je Taslim a Iko tu bude záporák, ale do piče, to čo som dostal naservírované, kokos to som nečakal. Dobre, niektorý tu tvrdia, že to je až extra brutus, čož netvrdím, že nie je, ale mne to nejak brucho nedvíha. Bitky sú skvelé, často majú slušné a drsné zabitia, bitka tých sexíc je neskutočná, akurát ten záverečný fight už pripomínal súboj nejakých terminátorov, ale úplne na pohodu.

Zátah 2 (2014)

Godfather po indonézsku? No možno to znie hlúpo ale táto akčná gangsterka je naozaj podarené pokračovanie. Síce záporák s paličkou je totálny kriplácky keket a ten mladík u kerého Iko tajne pracuje, je tiež katastrofálny, ale inak to je riadna šupa. Každá bitka má grády, drsnosť a síce v prvej polke máme iba dve bitky a iba jediná (väzenský dvor) vyzerá dobre, tak potom to chytí grif a krvi je tam jak zo svine. Možno, že príbeh je trošku pokurvenejší ako v jedničke, ale to nevadí lebo akcia je masakrálna a záverečný one by one súboj v kuchyni, boha tak to je žranica.

Zásah (2016)

Týpek stratí pamäť a musí sa rozpamätať, že kto vlastne je. To však slúži iba na to aby sa filmom prepletali akčné scény, kde rozstrieľanie sapíkom totálne na sračku, je najmierumilovnejší spôsob úmrtia. Bitky parádne, krvavé a brutálne jak sviňa.

Muž taiči (2013)

No tak tomu sa vraví výprc. Keeanu je ako herec super, ale ako režisér dosť pohorel. Jasné akčné scény sú celkom dobré ale jak scéna s Uwaisom, kde vôbec nedôjde medzi ním a hrdinom k súboju, tak záverečný s Keanom je o prdeli. Ale zase nie je to až taký sranec a ten ľahký nadpriemer to je.