• Krátkometrážní

Buly (1992) (pořad)

Moc jiných hokejových studií a formátů neznám (přesně si vybavím snad jen NBC), takže ani moc nevím s čím to srovnávat. V konkurenci i jiných sportů pokrytých ČT je Buly určitě těžký nadprůměr.

I Am Not an Animal (2004) (seriál)

Coogane, ty zvíře !! Ne náhodou si vyfasoval rovnou dvě postavy. Podobný druh animace nemám rád. Tento fakt však vynahradí formát, na kterém je založený humor (reflexe společnosti skrze zvířata). __ PS: Jak je možné, že čeština nemá ekvivalent ku Observational comedy? Země s takovou historií humorného vypravování. _ Mezi 3-4.

Profesionálové (2009) (seriál)

To se chce člověku až brečet, když vidí divadelní esa typu Jeništa a Vyorálek hrát v podobných eskových hitech.

Šéfka (2011) (pořad) odpad!

Mám pocit, že Sir Cukr by vyhodil jako první E. Mojsejovou. A dobře by udělal.

Březový háj (1970)

Dobře zahrané, ale nesympatické postavy. _ Zarážející podoba Olgrieda s Davidem Tennantem. Že by na tom Timelordovi vážně něco bylo?

Comic Relief: Red Nose Day 2011 (2011) (pořad)

Tentokrát Red Nose Day 2011 vybral něco málo přes 74 miliónů liber (rekordní suma) a v hlavním vysílacím čase ho sledovalo 12 miliónů Britů. McIntyre, Winkleman, Norton, Wossy ... Brrr. Ale ti se dali přežít i díky Karlu Pilkingtonovi, méďovi Misery nebo opět výbornému Smithymu: http://www.youtube.com/watch?v=kdg7Tgv5lo0

Comic Relief 2007: The Big One (2007) (pořad)

Comic relief je charitativní projekt běžící pod taktovkou Richarda Curtise (už od roku 1986). Ten během dvou let obvolává známé televizní tváře a snaží se je přemluvit k nějakému tomu hudebnímu/komickému přispění, které se pak v půlce března ocitne na BBC. _ Rok 2007 patřil hlavně Catherine Tate (Tennant, Craig, Blair, ...) a The Killers. ___ Ovšem zlatým hřebem byl jasně "Hug in the Mug": http://www.youtube.com/watch?v=KK8I9106cfc . __Povedlo se i "Am I Bovvered, My Liege?": http://www.youtube.com/watch?v=WxB1gB6K-2A . __ A pro ty zasvěcené sem dávám i Iannucciho summary: http://www.youtube.com/watch?v=Ht6K9FC6AzQ .

Protektor (2009)

Sázka na Midi Lidi se vyplatila. Líbil se mi i výkon Daniela coby Emila Vrbaty.