• Válečný

Červená želva (2016) odpad!

zde bych použil verbaluv komentář k filmu tenká červená linie. protože u tohohle jsem vážně umíral nudou . prostě nejnudnější film který jsem kdy viděl a doted' z něho mám noční můry

Kmotr (1972)

Film musíte vidět víckrát aby jste z něj měly ten nejlepší zažitek . Jinak velice slušná gangsterka která mimo jiné inspirovala český videoherní klenot Mafia

Pacifik (2010) (seriál)

Pacifik je skvělí serial ale má jednu zásadní chybu  a tou je že má tak užasného bratříčka jako je bratrstvo neohroženích , oproti bratrstvu je pacifik o hodně horší  a jediné co má pacifik o proti svému bráchovy lepší je znělka kterou dělal legendarní hanz simer . Co bych k ději dodal tak první tři díly značně pokulhávají , například bitva o Guadalcanal které jsou sice věnovany dva díly ale máme jenom dvě bitevní sceny a navíc jsou obě dvě v noci , takže bitvu vidíte jako s šedím zákalem . Australskej románek je asi nejzbitečnější díl serialu a navíc nedokážu pochopit proč do dramatického válečného serialu cpou romanci ale pak je tu 5 díl se kterím se pacifik na plno rozjede , bitva o peleliu je nádherně zpracovaná a celé tři díly mě vracely zpátky do bratrstva . Potom přišel díl Iwo Jima estli si myslíte že díl bude o bitvě o tento sopečný ostrov tak se šeredně pletete , celí díl je jenom o stupidním romantickém blabolení mezi valečním hrdinou Johne Basilone a něakou random servírkou z jídelny v něakym vícvikáči , bitva zabere jen deset minut na konci dílu a neni ani tak dobrá . Poslední dva díly jsou však zase úžasné , Bitva o ostrov Okinawa je ještě lepší než ve filmu Hacksaw Ridge , a poslední díl skvěle ukazuje co pro vojáky znamenalo se vrátit do civiního života . Závěrem : pacifik je skvělý serial ale jeho brácha je lepší

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012) odpad!

Rád si ubližuju proto jsem se podíval na poslední díl tehle otřesné ságy .  Hnusný CGI mimino Renézme , zavěrečná bitka která se nikdy nestane a hromada dalších hoven z tohohle filmu dělá něco tak neuvěřitelně hnusnýho že to překoná  i Listruv koš na špinaví prádlo

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011) odpad!

další sajrajt nalepenej na podrážce mejch novejch bot , prostě další nalož nudnejch dialogu a hrozního hereckýho výkonu ( z vyjmkou Pattinsona ) .

Twilight sága: Zatmění (2010)

,, A JÁ JSEM TEPLEJŠÍ NEŽ TY " v twajlajt saze je zde jediný posun , Edwardovy začali říkat Edword , další bezduchá hovadina kde se mele o bezduchejch hovadinách .

Stmívání (2008)

Tohe je horší než sovětská propaganda  , bezduchí tlachání o hovadinách a já se klaním každému kterému při  sledovaní nekrvaceli uši i oči

Nepřítel před branami (2001)

Tenhle film na mě pusobí všel jak , první polovina je skvělá a ta druhá je no ehhm jaksi pokřivená . Vylodění v docích a následná bitva o náměstí (estli to je něaký konkrétní tak se omlouvám)  je naprosto špíčkově udělané a ukazuje nepřikrašleně sovětské vedení války . No a pak se z filmu na hodinu stane ruská propaganda ,  tohle je snad to nejdivnější rozhodnutí co scenaristé mohly udělat a mě osobně to zkazilo celí film .

Policie v akci (2017) (pořad) odpad!

Co na to říct , pokaždé když vidím policii v akci vzpomenu si na Pláž Omaha 6 . června 1944 , ty kluci si tam zažily peklo na zemi ale v porovnání s tím co zakouší diváci tohoto seriálu je něaký vylodění a 2000 mrtvích jen slabí odvar

Memphiská kráska (1990)

Jasně ten americký patriotismus tam je ale ten pohled na vzlétající létající pevnosti bylo něco co ve mě co mě donutilo sem dát pět hvězd , tohle byl můj první film o Mighty Eight a je jeden z nejlepších , krásné B-17 plus atmosféra letecké základny je kombinace kterou jen tak něco nepřekoná . A závěrem taková zajímavost , 28 tisíc letců 8 . Letecké armády za války zemřelo , to jsou větší ztráty než měla USMC