Láďo, ty jsi princezna! (1979) (TV film)

Věru netradiční, aliaz moderní pohádka z roku 79, upřímně nebyla pojata zle. Bylo to zajímavé, místy až trochu divné, ale veselé a s adekvátní stopáží. Takže proč ne. Hezký průměr, který neurazí ani nenasere. A to opravdu nemusím ty zpívané pohádky. PS: Helena Růžičková a její klobouk z párků či Lobstera stáli fakt za to 😀

Švindlíři (2003)

Upřímně do půlky, než jsem pochopil jak to asi skončí, tak to byl fajn film 🙂 Cage tam exceloval, atmosféra fajn, ale toho scénáristu byl pověsil za koule na vrata. Díky němu je tohle zatím to nejslabší, co jsem od Scotta viděl. A jak by řekl český klasik: Tento způsob konců, zdá se mi poněkud nešťastným...

Medvíďata na sněhu (2017) (TV film)

Dost sestříhané, ale moc hezké. Bohužel, už jen potenciál těch medvídků je za 3* 😃

Dej si pozor! (2016)

To si děláte prdel, že v zajímavostech uvedete ( ACHTUNG SPOILER!!!) Počet mrtvých x. Vždyť to spočítám na prstech jedné ruky, bože můj.... Ja debil si to přečetl a tak jsem to všecko uz od půlky filmu předpovídal. Blbý no... Jinak film byl opravsu dobrý. Dobře to odsejpalo, dějové zvraty na téměř každém rohu a v neposlední řadě i moc dobré herecké výkony.

Všechno nejhorší (2017)

Ten konec... Brilliant! Srandovní moderní rádoby adaptace na film: Na Hromnice o den více... Akorát víc hororovejší. Příjemně pobavilo.

Tragedy Girls (2017)

Opravdu dobře koukatelná slasherová komedie s přímo fenomenálním závěrem 😃 Pokud si chcete při filmu odpočinout, pobavit se a už Vás nudí klasické emerické komedie, tak vřele doporučuji.

Kráva (1993)

Mile rád bych napsal: Štěstí v neštěstí... Ale toho štěstíčka tam opravdu moc nebylo. Tvrdý film o tom, jak to dříve chodívalo či jen mohlo být. Jinak smekám před Holubovým výkonem a nejen před ním. Připadalo mi, že se v tom baráku prostě narodil. Film byl hluboký a náročný.

Úsměvy smutných mužů (2018)

Na české poměry děsně atypický film, který je ale kudla fakt dobrý. Odkrývá přesně to co má a na nic si nehraje. Někoho tam asi bude štvát použitá hudba a ruchy, ale mě to vyhovovalo... Dost to umocňovalo danou atmosféru.

Království potoků (2005) (TV film)

Taková ta levná pohádka. Proč to tak dorasovali, netuším... Tady se prostě NEKLEPE!