Lajna - Série 1 (2017) (série)

Obyčejné, jednoduché a trefné! Potřebujete někdo něco víc? 🙂

Kdo se směje naposled (2019)

Příjemný film na to si odpočinout. Humor tam byl vkusný, čehož si fakt cením. Vždy, když vidím komedie USA, tak už to pro mě znamená prostě nalepku jménem: primitivní humor, trapný humor, přehrávání atd... Tady to bylo ale příjemné a celý film dobře ubíhal až na jedno hluché místo. Každý mu ale asi nepřijde na chuť, díky všudypřítomné melancholii stáří (teda alespoň na mě to tak pusobilo). I tak by si ale zasloužil vyšší hodnoceni, než současných 47%. Za mě 70%.

Stážista (2015)

Moc hezký film podkresleny jednoduchou hudbou, která to dělá ještě hezčí a sladší. Smekám před DeNirem, byl naprosto fenomenální!

Světová válka Z (2013)

Vytěžili z toho co se jen dalo! Jeden z nejlepších kousků na toto téma co jsem zatím viděl.

105% alibi (1959)

Na české poměry a tu prokletou dobu to byl dobrý počin.

Případ dvou sester (2019) (TV film)

Zatím asi nejpovedenější díl Vašátka a Horáce. Rozuzlení jsem nečekal, odsejpalo to a když to srovnám s předchozím dílem od stejného scénáristy, tak super 🙂

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

No jako, hodně dobré to bylo! Nesedělo, či pokulhávalo to jen v pár detailech. Open son... Open! Open your heart 🙂 91%

The Open House (2018)

Nic rozporuplnějšího jsem asi nikdy neviděl. Prostředí a atmoška na 5* a dějově téměř na odpad. Ne jako, že by to celé bylo až tak o ničem, ale nikdo neví kdo to byl, proč se to dělo... Prostě ten závěr byl nezvyklý.

Murder Party (2007)

Jakože nic extra, ale má to své dobré stránky. Škoda, že to není ještě kratší, je tam pár hluchých míst a zbytečných scén. Je to prostě tak blbé, až je to dobré 😀 Ale já osobně bych nechal začátek a konec. Pak by to bylo čupr.