Červená tečka (2021)

Bylo to dobré, to né že ne. Jen kdyby ten dort dělala jen kočička a ten pes šel do řitě.... Zbytečně chaotické díky falešným stopám. Jinak atmosferické, temné a když moc u toho neuvažujete, tak Vás to i překvapí. Příjemných 65%.

Příliš osobní známost (2020)

Česko- Slovenský film plný špatně nadabovaných Jugoslavců. Paráda. Komedie? Ani omylem...

Daria (2020)

Herecké výkony, atmosféra, hudba všechno fajn. Jen ten hospodskej je nějakej divnej.... Teda příběh, příběh. V průběhu téměř nic nevysvětleno, zajímavé věci, které se objevili jednou a vlastně vůbec nezapadali do jakéhokoliv kontextu. Škoda, mohlo to být opravdu dobré!

Vlastníci (2019)

Nejvíc černý a sarkastický film poslední doby.

Průsmyk (2019) (seriál)

Inu, mělo to své chyby, né že ne, ale atmosféra výborná, hudba taky a výběr herců přímo pecka. A nejvíc potěšil snad ten konec. Vše dopadlo jak má..

Česká spojka (2002)

Přijatelný průměr, jak zabít 112 minut života :-)

(Ne)matky (2019)

Víc než komedie je to spíš romantická komedie s dramatickými prvky. Upřímně mě až tak nenadchnul příběh, jako styl natáčení a herecké výkony. Příjemná podívaná jak jinak než s HappyEndem.

Ostrý holky (2018)

Tady jeden ani neví, jestli to bylo tak špatné anebo tak divně dobré! Spíš na hodnocení zde měl být smajlik 😀

Equalizer (2014)

Pozvolné, delší ale dobře propracované.

Zelená kniha (2018)

Neskutečně silný a dobrý film. Propracovaný ad A až po Z. Vřele doporučuji!