Vodník (2019) (seriál)

Bylo to naprosto jiné než všechny ostatní série a bylo to safra dobré. Jasně, některé elementy působily až trochu rušivě, ale svým způsobem na českou tvorbu opravdu unikátní!

Tři chlapi v chalupě (1963)

Za tu odvahu, co říkal Skopeček těm pohlavářům, fakt se divím, že to v tu dobu mohlo projít....

Na rybách (1997)

Odpočinkovka na neděli jak vyšitá! Zajímavé, že mi přišlo, že Glover hrál jak ze série smrtonosné zbraně a Pesci stejně jako ze Sám doma 😃 Ocenil jsem, že tam nebyly ty ty novodobé trapasy a hluchá místa. Film obecně potěšil. 70%

Nebe a Vincek (2008) (TV film)

Velmi netradiční, vkusné a vtipné 🙂

Trojí hranice (2019)

Neskutečně nadupaný film... 2 hodiny utelky jako voda. Nechybělo mi tam fakt nic a Netflix tentokrát mile překvapil!

Sniff a strašidelný hrad (2010)

Ona říká jemu: Nemám zájem o vážný vztah, budeme jen kamarádi, jo? No že ji hned nezabil 😀 Takový j komisař pes (Rex) s děckama. I když tady už nebyl na dietě, jelikož v poslední scéně slupnul celou klobásku! Drsnými scénami se tomu snažili dodat na dramatičnosti, což mi vadilo. Jinak se jednalo o lehce podprůměrný rodinný film.

Vybíjená (2015)

Snad jediný film od Viewega, který se mi opravdu zamlouval... Bylo to takové jednoduché, možná až trochu plitké, ale to už tak občas v tom životě bývá 🙂

Čertův švagr (1984) (TV film)

Na to, že ty kulisovky nemám moc v oblibě, tak super!

Případ dvou manželek (2019) (TV film)

Regulerně nejlepší díl... A to se Vašátko ani nenadrel 😀

Expedition Happiness (2017)

Inu dokumentární vlog o 2 mladých, zřejmě hipsterech co seberou sebe, psa, postaví bydlík za velkou louží a pak jedou péct chudáka Novofoulanďáka, či co je to za rasu, do Death valey. Poté co zjistili, že se mu ještě nevznítil kožich ani nezavařil mozek, táhli dál na jih, aby bylo dílo dokonáno. Bohužel si to nakonec rozmysleli a dotáhli zpátky do Němec. Takže slabé 2*. Vcelku nudně utahané, jen pár hezkých obrázků. Hrozně mi tam chyběly informace o každé lokalitě, lidech, způsobech atd...