Městečko Pines (2015) (seriál)

Prvni serie - silne ctyri. Druha serie - s bidou dve. Zustante u prvni.

Lovec: Zimní válka (2016)

Odporne vedeny a po vsech smerech pitomy blockbuster, ktery se snazi tancit okolo jednicky, ale nema ani na to, aby se ji podival do oci. Je az s podivem, jak tady vsichni ti prima herci a herecky hraji naprosto otresne, zejmena pak chudinka Emily. Obcas se sice objevi slusny trik, dej se ale zoufale vlece a prilezitostna snaha o epiku pusobi vylozene smesne. Jestli ma tenhle patlal remakovat Highlandera, potes koste.

Predátor (1987)

Vykecavat se je tu zhola zbytecne. Jen vsecko fanouaky prosim, aby se podivali na 3D verzi A nebo zae na origo VHS. Proste kouknout na ten film jinak, odvdeci se vam.

Stranger Things (2016) (seriál)

Bylo by to za pet, nebyt nekolika nezodpovezenych otazek a nesnesitelne Winony. Sem s druhou serii!

Kluk od vedle (2015)

Boze, tohle fakt ne. Naprosto dementni thriller o tom, jak se J.Lo nepochopitelne vyspi s klucinou odvedle, ze ktereho se pak vyklube co? No preci psychopat, mile deti. A zbytek uz znate, opravdu. Tupa jednohubka, kterou bych nejradsi vyplivnul a nechal sezrat krysam. Blumhouse plodi relativne dost zabavnych becek, tohle ale patri mezi ty nejmene povedene.

Triple 9 (2016)

Poctive a vlastne i dosti komorni krimi dramo, ve kterem se obcas clovek sice ztrati, ale rozhodne nenudi.

Atari: Game Over (2014)

Geekovska zpoved znameho scenaristy, u ktere bych preci jen radsi videl hlubsi ponor do historie videoher na ukor samotneho vykopu, ale pro kazdeho, kdo se o stare hry zajima, je i presto prijemne zavzpominat a treba i (znovu)objevit pramati vsech domacich konzoli.

Barva vítězství (2016)

Velmi poutavy sportovni biopic, kteremu ale na ceste k dokonalosti bohuzel stoji sablonovitost a hlavne zkratkove vyliceni postav.

Stretch and Bobbito: Radio That Changed Lives (2015)

Pro kazdeho fanouska opravdoveho devadesatkoveho hiphopu musi byt tenhle dokument naprosta lahudka a nostalgicke pohlazeni po dusi. Hromada tech nejvetsich ostrostrelcu te doby mluvi o dvou frajerech, kteri rozjeli pravdepodobne nejlepsi a nejvlivnejsi radio show o tehle muzice.

Can't Stop the Music (1980)

Dalsi kousek, ktery lze tezko hodnotit vazne. Je to strasna ptakovina, nikomu nic nehrozi, nic neni problem a vsecko je duvod k pisnicce. Jako cynik jsem se naramne bavil, bezstarostna atmosfera a hromada krajne divnych postav mi totiz totalne ucarovala.