Epizody (2011) (seriál)

Přetrpěl jsem celé v domněnce, že nastane nějaký zvrat k lepšímu. Nenastal. Jediné pozitivum a jedna hvězdička(proto celkem 2) a jediný důvod, proč jsem vydržel až do konce, je za Matt LeBlanca.

Warrior (2011)

Ze začátku si člověk říká jasně, to znám, viděl jsem.... Jenže v druhé polovině filmu už jsem zjistil, že jsem se nechal vtáhnout do děje a nějaké to klišé(kterých je tu mimochodem víc než je zdrávo), je mi úplně ukradené. Zkrátka vydržet a skvělý zážitek je tu. A už se nemůžu dočkat až budu mít ruku v pohodě a budu moc zase řezat do pytle....

Zrození Planety opic (2011)

Původně jsem si říkal, že tohleto zkouknu tak nějak z povinnosti. Ze začátku nic moc, klasika. Ale pak začne Caesar dospívat. A Caesar je vážně kulervoucí hrdina. Směle strčí do kapsy veškerý lidský kompars, co kolem něj pobíhá. A v okamžiku, kdy vzduchem prosvištělo NO!!!! nebyla jiná volba nežli za pět hvězdiček. PS po druhé projekci ještě lepší.

Green Lantern (2011)

Především výborná podívaná, svižný i když lehce předvidatelný děj, zkrátka zábava jak má být.

Opičí král (1986) (seriál)

Skvělé, zábavné a to i po letech, kdy jsem našel jednotlivé epizody na youtube.

Světová invaze (2011)

Poměrně draze zaplacená agitka pentagonu, ale zas takový průšvih, jak to vidí ostatní to dle mého není. Něco jako když se snažil strýček Sam nalákat k letectvu v TopGunu, tak tady se sází na "marinu".

Thor (2011)

Na jedné straně nezapomenutelná výprava,výborné postavy, geniální Hopkins a megadrsňácký Heimdall(nácíčci asi vyskočí z kůže až zjistí, že zakladatel lidských stavů, poslední z bohů při Ragnaröku, není zrovna nordický typ). Na straně druhé slaboduchý scénář kazící dojem z této opulentní podívané. Takže něco mezi třemi a čtyřmi, ale na kouzelný svět Asgardu asi hned tak nezapomenu, takže čtyři. P.S. Po druhém shlédnutí už určitě čtyři, vážně "vizuální žranice".

Bronson (2008)

Chtěl jsem dát původně čtyři hvězdičky, ale nakonec ještě jednu přidám. Je to totiž psychárna, která mi už pár dní ne a ne vypadnout z hlavy. Navíc jsem objevil v Hardym hereckého génia, protože na něm tenhle film opravdu stojí. A jestli je reálný Bronson jen z polovice takový magor jako tady, tak to britskému vězeňskému systému přeji silné nervy.

Ašoka (2001)

Asi půl roku jsem chytal přes satelit, tuším, Mathuram, kde běželi jen staré indické filmy. To je naprosto úžasný a odlišný filmový svět. Žel moje znalost hindštiny je nulová, takže jsem jenom fascinovaně sledoval, co že se to na obrazovce odehrává. A včera jsem měl možnost vidět bollywoodskou klasiku i s překladem(i když bych preferoval titulky). Co říci, velmi originálně a "po svém" pojaté bojové scény, taneční vložky s krásnými písněmi, zběsilé střihy a evropanům až míst zmatený způsob vyprávění. Pokud máte rádi něco hodně jiného, tak jen doporučuji, pokud však nejste schopni strávit jiný svět, neubližujte těmto filmům, prosím, svými hodnoceními.