To je opera (2015) (seriál)

Podle prvního dílu je brzo hodnotit, ale zatím je to hodně vaty a keců a velmi málo opery a hudby.

Krvavý diamant (2006)

Jak je u amerických filmů zvykem úroveň tak od půlky klesá a melodramatický konec celý film shazuje o několik hvezdiček dolů. Přesto dávám 4 hvězdy, protože to bylo celkem dobře natočený a nenudil jsem se.

Trpaslík (2017) (seriál)

Škoda, že ke konci to trochu ztrácelo dech a vtip (poslední dva díly), jinak fakt dobrý. A povedená, skvěle pasující hudba.

Mamma Mia! (2008)

Mohlo by to být ok ale není - sledovat to je utrpení, které jsem nevydržel :-) Připomnělo mi to něco jako starý česky TV muzikály o Karáskovi (i když ty jsou asi lepší). K tomu dost hrozná kamera a nezvládnutý střih a režie a nesnesitelná křečovitá rozjásanost a bodrost (nebo jak to nazvat) ...

Vikingové (2013) (seriál)

O historické věrnosti nemůže být moc řeč - sice jsou použita jména skutečných historických postav, ale vše je zamíchané do guláše, který s historií nemá moc společného. Jako středověká fantasy to ale docela funguje a dá se na to koukat.

Rapl (2016) (seriál)

Je to celý strašně umělý ... Herci přehrávají, tváří se drsně, dialogy jsou křečovité nebo deklamované, občas to působí dost směšně nebo trapně. Kdyby to bylo přirozenější a civilnější ...

MOST! (2019) (seriál)

První dva díly mne nijak nenadchly, třetí docela šel, ale spíš tou vážnější stránkou než humorem.

Vikingové - Série 2 (2014) (série)

Škoda, že si autoři často nelamali hlavu s logikou a motivacemi ... Ale je to zábavný seriál, tak se v tom holt člověk nesmí moc štourat, nebo dokonce přemýšlet :)