Námluvy komtesy Gladioly aneb Přistání ve skleníku (1970) (TV film)

Přes některá hlušší místa skvost filmového archivu. Zejména díky hereckému obsazení. Na Slaměný klobouk to nemá, ale taky se na to dá koukat opakovaně a pořád si v tom člověk něco najde co ho pobaví a zlepší mu náladu.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Po třech shlédnutých dílem musím konstatovat zklamání ... Tváří se to sofistikovaně, ale je to spíš jen póza a jinak prázdno ... Vtipné momenty v podstatě žádné, humor poněkud primitovní. Postav se člověk "přejí" hned na začátku, místo aby si je oblíbil - snad jediná trochu sympatická postava je ředitel ... Jinak dost trapný, křečovitý "humor", navíc ve všech třech dílech se opakuje to samé, jakoby se to nikam neposouvalo ... Tempo a styl se asi dost inspiroval v Okresním přeboru, ale ten byl civilnější, autentičtější a hlavně vtipnější. *** Tak po 7 dílech zvyšuju na 3 hvězdy (i když spíš, protože jsem dal původně 2 a teď se mi zdá, že se to maličko zlepšilo), zdá se, že se to trochu rozjíždí, i když pomalu.

Ženy v pokušení (2010)

jak to, že lidi nepoznají kvalitu od nevkusu, nadsázku od trapnosti, romantiku od červené knihovny, odlehčenost od podbízivosti, humor od trapnosti, upřímnost od klišé ... a hodnotí tuhle stláskaninu 70% ? A samozřejmě i další podobná díla - např. Líbáš jako ... Jedna hvězdička je za občasná lepší místa (nebylo jich moc).

Dům U Zlatého úsvitu (2009) (TV film)

Příjemný film s jednou zbytečnou kaňkou - co měla znamenat postava Vrbaty ?? Bylo to navíc trochu za čarou vkusu.

Sněžný drak (2013) (TV film)

Nechápu tak nízké hodnocení. Ano, v druhé polovině se trochu ztratila jiskra a tempo, ne všechno bylo (herecky) dokonalé, ale celkově nemůžu říct, že bych měl po skončení z filmu špatný pocit. Nenudil jsem se, nic mne neiritovalo. A to se rozhodně nedá řict o jiných pohádkách z poslední doby. Pro mne rozhodně to lepší z pohádkové produkce.

Transformers 3 (2011)

Akční stláskanina čistě na efekt ... Když pozoruju v poslední době filmy a počítačové hry, mám pocit, že autoři už nedokáží vymyslet vůbec nic jinýho než válčení, střílení, mlácení a rozbíjení ... Nevím jestli je to krize filmařů nebo západní kultury ..

Herbář (2013) (pořad)

Zatím se mi to líbí, příjemný pořad.

Deník Dity P. (2013) (pořad)

Neskutečně trapná záležitost ... vyumělkovanost, klišé, šílený slovní projev (zlatý "tunič" na komeční TV) ... z toho se kroutí prsty u nohou. Škoda, jinak by to mohl být docela dobrý pořad, kdyby to udělal někdo jiný .. (velmi presny komentar Matty)

Letní válka (2009)

Pres dobre momenty a peknou animaci realneho sveta, pro mne prilis japonske a ten virtualni svet byl opravdu dost prihlouply ...