Vintage Tomorrows (2015)

Dokument o steampunku. Rok je 2015, tákže mírně politizováno.

Monarch of the Glen (2000) (seriál)

Restaurátor se snaží opravit hrad, kde vyrůstal.

The Road to Singapore (1931)

Po nešťastné svatbě se vytváří nebezpečný milostný trojúhelník. Nicméně drama nečekejte.

Notorious But Nice (1933)

Otec se snaží rozeštvat svého syna a jeho přítelkyni Jennie Jones, jejíž minulost se mu zdá podezřelá.

Under 18 (1931)

Švadlenka se obrátí na boháče s prosbou o peníze na rozvod její sestry. Aneb jak si chudé děvče mohlo polepšit navždy, ale nakonec vše dobře dopadne, deus ex machina až mě z toho pálí oči, takže švadlenka skončila s trhanem, který ji má rád. Ať žije láska! (...) Obvyklé výchovné drama, jehož poučení se ještě zvýrazní v letech čtyřicátých; pokud žena něco chce, musí o tom mlčet, protože pokud vezme osud do svých rukou, musí za to být nakonec náležitě potrestána ztrátou všeho. (...) Nic nového pod sluncem co se kamery, scénáře nebo herectví týče, nicméně takové úderné dialogy filmů z třicátých let mi v dnešních courácích fakt chybí. Na těch kostýmech (v té době moderním oblečení - ach, jak jsme klesli, dneska každej chodí voháklej jak houmeles) něco fakt je. A ten slang!

Módní blogerky (2018) (pořad)

Takový problémky bych chtěla mít!

Abercrombie & Fitch: Vzestup a pád (2022)

No jó, když obchody prodávají jen plus-size velikosti tak to není podpora vyžranosti a nezdravé váhy, black-only kosmetika, make-up a společnosti jsou inkluzivní, hurá!, ale obchod, který používá fotky namakaných mladých bělochů - fůj, rasisti!

Cover Girl Models (1975)

Ach, ta legendární atmosféra sedmdesátkových filmů...

Watchmen (2019) (seriál)

To bylo woke af. Jedna hvězda za Ironse, sice nevím, co tam dělá a proč takovou politickou slátaninu bral, ale furt hraje skvěle!