Legenda o Tarzanovi (2016)

Zdá se, že Margotka v posledních letech pokouřila kdekoho, a tak se bez talentu a s dost nesympatickými manýry i ksichtem dostala do (po)hlavních rolí v kdečem.

Seveřan (2022)

PARÁDNÍ zklamání. Dali si práci, dali, s rekonstrukcí každé pitomosti (Hurá! Nikdo nemá Rolexky pod rukávem, Audina nestojí zaparkovaná v pozadí a nikdo nenosí lurexovou tuniku!), nicméně jim tak nějak unikla ta idea předurčenosti, která je v severské mytologii tak hluboko zakořeněná (a jak jsem už někde psala; když už něco do filmu dávám, tak toho tam dám dost, né zrníčko pro vrabce, buď dost, nebo nic!). Co si ale nepohlídali, je příšerný obličej Nicole Kidman. Při světle svíček jak Jožin z bažin, za denního světla (po odříkání třikrát Zdrávas Maria, když se odrazová plocha nakloní přesně v úhlu 121°15′ a osvětlovač po dvou Prozacích nakloní světlo tak, aby paprsky dopadaly pouze zpředu na tvář - jako když si Marene Dietrich začala lepit obličej izolepou, aby jí nebyly vidět vrásky - když se to nasvítilo jen zpředu a shora, nešlo to vidět), pak to ujde - když se díváte jinam.

Sneaky Links (2023)

Příšerná angličtina, hip-hop, herečky ve stejné váhové kategorii jako plejtvák myšok nebo přerostlý keporkak, všichni spí se všema (pak se divíme, proč maj černoši tolik pohlavně přenosných chorob a dětí), člověk tuhle kulturu prostě nemůže nemilovat. A mimochodem, když můžem' točit takové black-only perly pro black-only market, můžem' točit i white-only filmy pro bílé diváky?

Devilreaux (2023) odpad!

No jó, běloši jsou zlí a chudáčci černoši je musí proklínat pomocí voodoo, aby měli, ti ubožáčci, trochu ochrany před vším tím rasismem a těžkou prací na plantážích po boku bílých Irských děcek, které byly bity stokrát tolik, stály desetinu toho, co černí na thu s otroky a černou magii na své pány posílat nemohly.

The Devil Comes at Night (2023) odpad!

Přečtěte si popisek; zdá se Vám to jako fajná idea? A taky není. Amatérské tím nejhloupějším způsobem, takže by se to pomalu mohlo stát kultovním filmem.

Ruben Guthrie (2015)

Trochu komediální filmík o boji s alkoholismem. Kdo neviděl, nic mu neuteklo.

Homewrecker (2023) odpad!

Kde je ta diverzita? Nejsou tu náhodou pravidla pro každou barvičku (tákže i bílou)? Kromě toho je to amatérismus na úrovni studentského filmu.

Idol (2023) (seriál)

Když ona je tak strašně ošklivá (a ukazování bradavek a zadku jí nepomůže u někoho s IQ 60+ - to jsem jako já a pár dalších vzácných hodnotících) a make-upéři asi zapomněli koupit pudr, takže se Lily-Rose v každé scéně leskne jak' mokrej hroší zadek! A samozřejmě barvičky! Potřebujem každý odstín - ale pamatujte, bílá je zlá! A hetero (těch cca 95% populace) taky! Product placement! Každej umí nosit šlapkovní topy - fakt, zajděte si na prájd, tam to nosí i zarostlí tlustí páprdové! Degenerovat, degenerovat, degenerovat! Do každé školy a povinně shlédnout místo matiky! Jedna hvězda za fajn lokace - vily zazobanců, kde se točí každý alespoň průměrný péčko.

Čarodějova nevěsta (2017) (seriál)

Kráska a zvíře na manga-ovo; potřebujete - jednu mladou holčinu, jednoho stovky let starého mága (který není člověk), hrnec plný (pohádkové) romantiky a vše podlít Británií a její mytologií (přežvejkanou spolu s 'anglicky znějícími jmény' poněkud zcestnými ale o to nadšenějšími Japonci). Tolik k první sérii. Všecko fajné, včetně znělky a (opět poněkud zvláštně uchopených) biblických motivů. S druhou sérií kopčíme Harryho Pottera, magie mizí a z romantiky jsou občasné dvojsmyslné vtipy. Né, si náladu kazit nebudu, a tak v zájmu mého (už tak vysokého) tlaku ignoruji existenci druhé řady.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Hlavní hrdina hloupý, naivní, starý, slabý a na dně (alternativně ve spodkách spící v křesle) , ošklivá hlavní hrdinka (sláva feminismu!) , hlavní hrdinka zachraňuje muže, fackuje je, když oni muži začnou hysterčit, a ve všem je převyšuje , stereotypní hloupý běloch (povinné nácek+rasista kombo) , všechno na digitální (přece nebudem v roce 2023 stavět sety; Točit venku?! Jakože na sluníčku?!) , cestování časem (deus ex-machina 21. století) , černoška-hlas rozumu ✓. Progresivních pět hvězd!