Frankenstein Must Be Destroyed (1969)

Tak já nevím; na jednu stranu mě dost irituje ta jedna scéna (která je úplně zbytečná), ale na stranu druhou - Victor Frankenstein se v průběhu série vyvíjí (jestli jste si teda všimli). Začíná jako naivní snílek, který šťourá do míst, kde by neměl, nikdo jeho zájmům nerozumí, všichni se ho snaží odradit od onoho vědění, později se ho štítí, až ho úplně neskrytě nenávidí. A přitom Victor není špatný doktor, znalostí má za celé kolegium, ale nikdo ho nechápe a ani chápat nechce. Kamkoli jde, tam se ho snaží zavřít do šatlavy nebo rovnou zabít. Je tak moc nepravdpodobné, že časem zahořkne a začne pohrdat všemi těmi omezenými hlupáky? Že se začne na ostatní dívat pouze jako na pěšáky, kterými musí pohybovat ke splnění svých cílů? (ač to znásilnění mi furt příjde mimo charakter...)

Sociální síť (2010)

To se to vaří z tatínkových miliard. To je ten americkej sen, no. Chudák Mark s tou svou prdelí obalenou v cízích penězích.

Pach krve (2021)

Tákže jsme si zase střihli Outsiders, jenom místo seroše máme jeden filmík.

Fresh (2022)

Okay, je rok 2022; všichni máme lesbickou černou kámošku, spíme s každým na prvním rande a jedem s ní/m doprostřed ničeho bez jediné otázky (pokud to tak u vás není, nejste náhodou rasističtí frigidní homofobi/ky?). Bohužel jsem už léta letoucí zpět viděla seroš Hannibal, takže mě nějaké uždibování masa ze stále žijícího člověka mandle nezvedne. Smůla, tvůrci, tohle už tu bylo skoro deset let zpět.

3 from Hell (2019)

Vypadat jako buran dá práci.

Paranormal Activity (2007)

Když jsem se poprvé odhodlala začít koukat na horory, což bylo kdysi dávno, když mi bylo dvanáct, zdálo se mi to jako pecka.