Zimní příběh (2014)

Ten Zimný príbeh vyznel skutočne studeno, nebyť Russella Crowa, ktorý tu jasne dominuje, bolo by to skutočne trápne, hlavne kvôli Collinu Farrellovi, ktorý bol tak neprirodzený, umelý, až to skoro skončilo ako fraška.

Památkáři (2014)

Veľmi nudná záležitosť,v rámci vojny ide o pohodičku, takmer dovolenkovu, zbieraním umeleckých diel, sem tam sa aj vystrelí a komediálnosť som tam za diabla nemohol nájsť.

Ona (2013)

Láska medzi, človekom a počítačom. Premňa otravný a dlhý film, od ktorého nemôžete očakávať vôbec nič, lebo nič neponúka.

Stalingrad (2013)

V 3D to malo svoju hlbku a bojové scény boli na úrovni, ale ten záver to totálne pohnojil.

Jen 17 (2013)

Pre mňa veľmi príjemné prekvapenie, ktoré som sledoval celý čas s príjemným vzrušením. Herci vynikajúci a dejová linka jak by smet.

Vlk z Wall Street (2013)

Pre ľudi, čo žiju z ruky do úst a sledovať tento film musí byť strašne deprimujúce.

Jack Ryan: V utajení (2014)

Ako som rád, že nie som filmovým kritikom, ale vdačným obyčajným filmovým divákom, ktorého tento snímok veľmi potešil, malo to švih patričné napätie a ja som na konci filmu bol veľmi spokojný.

Lásky čas (2013)

Rozprávka, ktorá nás mala rozveseliť, ale mňa skôr rozčuľovala, zachraňovala to kúzelna Rachel McAdams.

Velká země (1958)

Je to staré ako ja a v dnešnej dobe už nevyzerám najlepšie a toto tiež nie.