Noe (2014)

Náboženský ladený snínok, ktorý musel poriadne nasrať pedofilov vo Vatikáne. Russell Crowe drel ako vládal, ale to nestačilo, lebo Jennifer Connelly bol veľmi nevýrazna, scenár robený na kolene a aj tak vyzerala režia. Sklamanie zo zbytočnosti filmu.

Věk nevinnosti (1993)

Winona Ryder mi dala jasne najavo, nečum toľko na Michelle, lebo aj ja som tu, no a ja som bol rovnako rozpoltený ako Daniel Day-Lewis, korý prežíval ťažký vnútorny boj rozhodovania pre pravú, alebo ľavú lásku, aby to nakoniec zaneho rozhodla jeho žena, ktorá svojou absolútnou nežnosťou, láskou a chytrosťou, bez kriku a emócií vždy vedela povedať to správne slovo, vetu potrebnú pre danú chvíľu, lebo vedela, aký veľký vnútorný boj prežíva jej manžel a aby ho potom obdarovávala po celý život veľkou láskou a oddanosťou šťastná tým, že bol jej manželom a on ohromený tým všetkým jej ostal verný aj po jej smrti. Aj keby ten film trval raz toľko, pozeral by som sa naň so zatajeným dychom zo svojho obláčiku blaženosti a pohľadu na starý New York, krásny vo svojej mladosti a jeho veku nevinnosti

Oculus (2013)

Úžasné na tomto snímku je to, že nie to zrkadlo vyvoláva hrôzu, ale sami protagonisti, ktorý to zahrali báječne, až som ich všetkých mal rád a bojoval s nimi až do konca.

V pravé poledne (1952)

Neverím, že aj v 50- tých rokoch minulého storočia, ľudia pri tom nezaspali.

Pohwa sogeuro (2010)

Korejský vojnový masaker, ktorý je veľmi dobre natočený, len škoda tej strednej časti, kde sa viac kecalo ako bojovalo, ale ako celok veľmi dobre.

V bolestech (2013) odpad!

Jediny kto ten film skutočne pozeral bol určite LIVINGDEAD, lebo ho aj správne ohodnoti, ostatný len tak od boka mu zavalašili 3,4 hviezdy a film nemohli vidieľ, lebo toto bola najsprostejšia kravina od čias novodobého kapitalizmu.

NON-STOP (2014)

Ale kdeže, 96 hodinám to nesiaha ani po kurie oko, na tak malom priestore v lietadle sa ani nedalo niečo vymyslieť naviac, až sa postupne začínate nudiť a začína Vám byť jedno ako to dopadne, lebo Liam Neeson neprehráva.

Machete zabíjí (2013)

Mám rád ked strieka krv, hlavy a údy" samozrejme, že ruky a nohy" lietajú na pľaci a k tomu sa miešaju šuk kočky, je o zábavu postarané.

Chladnokrevný (2012)

Nevídane, Eric Bana hraje zloducha a dobre, Sissy Spacek, roztomilá, dal by som si jej koláč a Olivia Wilde,by stála za hriech, ináč fajn napätie, dostatok mrtvol, nádherné scenérie zasneženej krajiny a nečakaný záver.

Okamžik zkratu (2012)

Malo to správny kokainovy říz a drsnosť islandskej prírody.