Hvězdy nám nepřály (2014)

Holka a kluk majú rakovinu, zamilujú sa, ale sila ich lásky nedokáže pretrhnúť smrteľné objatie a smrť je už rozhodnutá a svoje objatie priťahuje. Hviezdy o tom nemajú ani páru a Ježiš tiež nepomôže, lebo, už je dávno mrtvy. A tak film plný úzkosti, slz a aj falošnej odvahy, ale ked príde čas skonu všetci máme strach.

Snowtown (2011)

Človek, ked dospeje, neviem kedy či po maturite, alebo po prvom výrone semena, mal by sa snažiť, byť osobnosťou, ktorá je hrdá na seba, nebojácná, hrdá, nabitá múdrosťou, aby dokázala prepiškať všetkých mudrlantou. Film som si pozrel až po komentári kolegyne larelay, ktoý je taký chutnučky, že by som Zuzanku najradšej vybozkával.

Úsvit planety opic (2014)

Ja viem kamera, režia a iné filmové majstrovstvo je tu špičkové, ale pre bežného diváka je to zbytočne dlhé, uplakané bez poriadnej akcie, ale druhý diel to možno napraví.

Bez záznamu (2012)

Dobrá motanica a bohužiaľ aj v skutočnosti je to tak, arabaci musia, byť skutočne duševne chorá odroda, ked z "normálneho" študujucého araba sa stane duševne chorý vraždiaci bastard. Ja som Žid, ked moju rodinu, takmer komplet vyvraždili nemecké svine, ale preto nechodím po Nemecku a nevyhadzujem do luftu kaviarne a neodrezávam hlavy Nemcom. Postava Seana Beana sa mi páčila, ked sa s nikým nepáral a kynožil ich ako muchy.

Dozvuky (2012)

Konečne aj v Poľsku si priznali svoju beštialitu počas druhej svetovej vojny a vlastne stále pretrvávajúcu voči Židom a ako Žida sa ma to veľmi dotklo, lebo niečo podobné sa stalo aj v mojej rodine.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Moja židovka Angelina Jolie to zahrala parádne a len ona sama tomu dala 30% , rozprávka aj pre dospelých, kde dobro a zlo sa vzájomne prelínajú, aby dobro nakoniec malo na vrch nad zlom a od jednej malej hviezdičky cez jeho predlhý otravný komentár ala verbal až po nádherné a spravodlivé štyri hviezdy.

Jedna za všechny (2014)

Ženušky boli roztomilé, šantiace, plačúce, smejúce, jednoducho na zjedenie a všetky vyzerali veľmi dobre s výbornými hereckými výkonmi, krásne prostredie a nádherné fára, jednoducho bavil som sa skvele.

Sousedi (2014)

Zo začiatku som si myslel, že to bude dalšia otrava na potkany, ale ked som prijal ich hru blbosti, volovín a trocha sa zatrávnil o chvíľu som sa rehotal a skákal pred televízorom ako opica.

Need for Speed (2014)

Ksicht hlavného hrdinu sa do drsného prostredia vôbec nehodil, ale hlavný zaporák bol skutočne dobre vyzerajúci hajzel. Scenár stal za govno, ale tie auta, rýchlosť, naháňačky mi nahnali husiu kožu a k tomu krásne ženy.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

V 3D úžasné, vybuchujúce auta, lietadla, lode, skvelé súboje telo na telo, ozvučenie úžasne, až som sa zdvíhal zo zeme a spieval aleluja, aleluja.