V zajetí démonů (2013)

Nehovorím, že to bolo zlé, ale toľko katolických drístov s krížikami s vymetaním bolo tak trápne až to bolo smiešne, a aby som nezabudol, ked toto je skutočný príbeh, tak ja som moslim, brrr.

Stalingrad (1993)

Je komické ako sa Nemci snažia vykresliť v dobrom a trpiacom svetle ako keby za nič nemohli.

Očista (2013)

Záver ma zodvihol z kresla, zavraždia jej manžela a chystajú sa to isté urobiť jej a detom a ked ich môže zabiť, tak to neurobí, lebo chce mier a takýto ježiškovci spôsobujú najväčšie problémy.

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Problémy 14 ročného chlapca z rozvedeného manželstva, matky, ktorá spadla z blata do kaluže a ako z toho von a vinikajúci Sam Rockwell, ktorý do toho smutku vnáša svetlo nádeje.

Hunger Games (2012)

Tie kecy tu, že stokrát videné, už sú tak otrepané až hrôza. Čo ste si nevšimli tu krásne drsnú atmosféru a obzvlášť nádherne zábery na tvárJennifer Lawrence, ktoré ma stále pohladili po duši, je nádherná, dokonca som cítil jej vôňu, žiarila s nej dobro láskavosť úprimnosť a ja už viem čo si stále pustím pre pokoj duše. 4,5 hviezdičky.

Světová válka Z (2013)

Som človek, ktorý potrebuje adrenalín ako je jazda v mojom novom športiaku, pri sexe a v neposlednom rade pri takýchto filmoch.

Pařba na třetí (2013)

Otravného číňana, by som odbachol, Galifianakisa poslal na tvrdo do blázinca, aby tej pařbe bol nadobro koniec.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Musím dať za štyri, lebo podľa mojej ženy aj ja riadim besne rýchlo a hladím ju pritom po stehne.