Revolver (2005)

Výborný ťažký film,ktorý by mali pánove hodnotiť až po druhom zhliadnutí.V tom filme je vidieť,že Guy Ritchie začal študovať kabalu a má z toho všetkého aj trocha zmätok.

Pád Třetí říše (2004)

Ja už len čakám kto natočí horor Hitler počiatok zrodenie,kde Dolfika uvidíme v pubertálnom veku v kraťasoch,fúziky si len maľuje,lebo ešte nezarastá, dievčatá ho nechcú tak sa snaží onanovať,ale ani to sa mu nedarí, jeho blízke okolie ho má za niemanda a tak si povie: " Ich werde der Fúhrer des deutschen Volkes ." /Budem vodcom nemeckého národa./ Natočené podľa skutočnej udalosti.Mne stačí 10% z čistého zisku.

P.S. Miluji Tě (2007)

Je to pokus o niečo nove v romantickej oblasti,avšak podľa mňa príliš presladené,cukrikove ,ale určitú skupinu divákov ten film určite osloví.

Lovci stínů (2007)

Trojica stranou chytených novinárov sa rozhodne uniesť z lesov srbských vojenského zločinca ,kde ho chránia desiatky osobných strážcov a všetkých spoluobčanov a získať tak odmenu slovom päť miliónov dolárov a pomôcť si z dlhov. A čuduj sa svete títo chlapíci bez strelných zbraní,nožov a vidličiek to dokážu vykašlú sa na tých pár dolárov a odovzdajú zlého zločinca moslimskému lynču. To už neuvidíte, lebo potom zaznie zvonček a hlúpej rozprávočky je konček. Dobrúúúúú noc!

Šepot (2007)

Malo to svoje napätie malo to svoju úzkosť a malo to aj svojho šeptom vraždiaceho syna pekiel.Mne sa to páčilo za štyri hviezdy.

Muž z Acapulca (1973)

Belmondovi táto komedia sadla ako uliata bol jednoducho neprekonateľný.Jacgueline Bisset svojou podmanivou nádherou bola výbornou partnerkou.Scéna ked si Belmondo do pol tela nahý sadne ku klavíru a uvedomujúc si svoju vynimočnosť,ktorú potvrdzuje bozkom svojho bicepsu je tak famózna a inšpirujúca,že to robím aj ja preto stále cvičím aby som mal na to chuť.No a ked má niekto vidí a opýta sa koľko mám rokov tak pravdu povediac neviem.Paly máš na csfd odomňa päť hviezdičiek.Čago Kalap biceps mám ešte aj teraz 44 cm.Fuj to je smrad.

Oko (2008)

Oko 2002 za 72%. Oko 2008 za 45% no a to si myslím,že až tak veľký rozdiel si čerstvé Oko nezaslúži ved tých ľudí oproti originálu nakoniec zachránila a to vadí ?

Frajer Luke (1967)

Ten film som miloval,milujem,aj budem milovať.

10 položek a méně (2006)

No ja neviem ten film sa mi zdá tak zbytočny o ničom s neustálym omieľaním 10 položek a méně až som bol rád,že je koniec.