Walker, Texas Ranger (1993) (seriál) odpad!

Žiadne napätie pretože už vopred je jasné že Chuck Norris všetko vyrieši a všetko dopadne dobre. Jednoducho ten herec je zárukou nekvalitného filmu. Už ma filmy s neohrozenými hrdinami prestali baviť.

Umučení Krista (2004)

Najlepšie zobrazenie posledných hodín Krista aké som kedy videl. Ale Gibson mohol pri bičovaní trochu ubrať, také bičovanie by nezniesol nik, ale inak fajn.

Houbičky (2007)

Asi trištvrte filmu je len nuda, mal som dosť problém nezaspať. No, ale ako sa blížil koniec začínalo to gradovať, iba vďaka prekvapujúcemu rozuzleniu na konci to nebola úplná strata času.

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Na niečo takéto je škoda niečo písať, ale neodpustím si aby som nepovedal že je to blbosť.

Pelíšky (1999)

Tak táto komédia nemá chybu. Herci to zahrali bravúrne, humorných scén tam bolo po celý film dosť a tie hlášky nemali chybu. Podľa mňa najlepšia česká komédia. ("Proletáři všech zemí, vyližte si prdel")

Matrix Revolutions (2003)

Na prvú časť to aj tak nemá. Keby to nemalo také dobré efekty tak to ohodnotím len troma hviezdičkami .

Matrix Reloaded (2003)

Čakal som od toho viac. Podla mňa najslabšia časť.

Matrix (1999)

Tento film sa každému kto ho vidí hneď vryje do pamäti, lebo toto tu ešte predtým nebolo. Super dej so super efektami vytvorili super film.