• Fantasy

Kung Fu Panda 3 (2016)

Tak už je to třetí díl jednoho z mích nejoblíbenějších filmových sérií . No a myslím si že se budu opakovat jako u minulých recenzí na Kung fu pandu. Nemám moc co vytknout ,nové postavy jsou fajn a to stejné se záporákem a taky musím dát pochvalu za neuvěřitelně chytlavý soundtrack. Ale bohužel mi přijde že příběh se trochu zhoršil a už není tak akční jako předtím . Ale to je má jediná poznámka k filmu a opět jsem si film určitě užil :) 4 hvězdy

Kung Fu Panda 2 (2011)

Abych řekl pravdu , je to stejně výborné jako předchozí díl , je tu výborný příběh super vtipy a výborné postavy . No a když už jsem u těch postav , jednu postavu si zde nemůžu vynachválit , a to je Lord Šen.Za mě je to jeden z nejlepších a nejdokonalejších záporáků který jsem kdy v nějakém filmu viděl . Opět opravdu nemám nic co proti filmu vytknout . 5 hvězd

Modrý kód (2017) (seriál)

Tento seriál bych popsal jako taková trošku zajímavější Ulice . Ale opět to není žádná sláva , příběhy jsou za mě švihlé a trochu přehnané , a přijde mi že postavy jsou stejně jako v Ulice stejně pesimistické a furt jenom něco řeší nebo se hádají , prostě seriál co u mě doopravdy neboduje . 1 hvězda

Zpívej (2016)

Řeknu to takhle , je to film stvořený pro rodiny které se chtějí trochu pobavit tím jak nějaká zvířata zpívají a bohužel se i trochu ponižují . Avšak příběh je podivný a občas mi dosti nedává smysl. Postavy sice pobaví ale taky mi přišlo že občas to co dělají  nedává  smysl . Takže podle mě , pokud chcete film u kterého prostě nebudete tolik přemýšlet , tak tady ho máte . 3 hvězdy

Lovci duchů na ledové stopě (2015)

Koukal jsem se na to až do konce , no a za mě to není žádná hrůza , i když tam je v tomhle filmu spoustu chyb a věcí, které já bych moc nemusel , tak je příběh dobrý a drží hlavně pohromadě . Avšak dvakrát bych se na to asi nedíval :) 3 hvězdy .

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Budu k vám naprosto upřímný, tohle je jeden z nejlepších animovaný filmů který jsem kdy viděl ! Film má krásnou muziku skvělé postavy a neuvěřitelný příběh který abych se přiznal, je chvilkami i docela strašidelný. Proto si spíše myslím že tento film je tak nějak spíše pro teenagery. Ukazoval jsem ten to film svým kamarádům a ty mi poté dalších několik dní stále opakovali jak tento film je skvělý. V podstatě nemám co vytknout . Koralína u mě dost  zabodovala :) 5 hvězd.

Kung Fu Panda (2008)

Abych řekl pravdu , tak tohle je můj nejoblíbenější film od Dream Works a jeden z mích nejoblíbenějších animovaných filmů. Postavy jsou výborné , příběh je také výborný , a to stejné u muziky . Prostě všechno je naprosto perfektní a Po , jakož to hlavní postava, se mi usadil v mém srdci na hodně dlouhou dobu , a abych se přiznal dodnes je v mém srdci a patří mezi mé nejoblíbenější postavy z filmů . Kdybych tady nedal 5 hvězd, tak bych asi dal 6 hvězd. Protože tohle je prostě perfektní animovaný a moc vtipný film . Velmi doporučuji se kouknout ;)

Terkel má problém (2004)

HRŮZA !!! Jinak se to popsat nedá, postavy jsou příšerné ,muzika je otřesná , a už  vůbec nemluvím o animaci která i na rok vydání ,mohla být desetkrát lepší ! Abych se přiznal, nedokázal jsem se dívat ani na prvních deset minut filmu ! Za mě prostě katastrofa a 1 hvězda ,nic víc ani nedokážu dát .

Bing (2014) (seriál)

Přiznávám že některé zdejší komentáře mě teda doopravdy pobavily , doopravdy . A asi i musím s některými souhlasit. Za mě je avšak nejvíce sympatická postava Flopa ,tedy toho nejvíce trpělivého vychovatele černého králíka Binga , který je mi naopak že všech postav nejméně sympatický a s prominutím , mě i docela štve . Ale děti to docela baví a to byl zřejmě účel . Dávám 2 hvězdy . 1 hvězdu  za to že to děti občas baví a 1 hvězdu za Flopa , protože je mi ho líto kde se to musel objevit .

Mickeyho klubík (2006) (seriál)

Vzpomínám si jak jsem se na pár dílů díval když jsem byl malý, avšak u mě tento dětský seriál který má děti "učit" moc nebaví a ani se mi nelíbí .Jo a z Mickyho se stal učitel který vám kouká do duše když se vás ptá na otázku : Chtěly by jste se podívat do mého klubíku ?! VIDÍM ŽE ANO !!! . No ale i přes to všechno to furt není žádná hrůza(narozdíl od jiných dětských seriálů), takže za mě to jsou 3 hvězdy .