• Fantasy

V hlavě (2015)

Já se přiznám že když jsem byl malý, tak jsem tento film moc rád neměl. Ale teď když už jsem starší a víc film chápu a přemýšlím nad ním tak už se mi líbí o něco víc . Postavy jsou v celkem v pohodě a přijdou mi docela zajímavé, ale jinak mě toho moc ve filmu nebavilo. Prostě u mě tato Pixarovka  úplně nejede ale furt není úplně špatná .Proto jdu zlatou střední cestou , 3 hvězdy

Matrix Reloaded (2003)

Mě příjde že je tento druhý díl Matrixu je o něco horší než jeho předchůdce. Protože mi přijde že se příběh už moc nestará o to aby diváka "uvítali" do světa a příběhu Matrixu , a rovnou navazuje na válku mezi lidmi a roboty .Také mi přišlo že příběh je o něco komplikovanější na pochopení než minule. Avšak přez to všechno je to stále velmi zábavná podívaná . 4 hvězdy.

Matrix (1999)

Dalo by se říci že první díl Matrixu, je v podstatě takový "úvod" do celého vesmíru a příběhu Matrixu. A musím říci že myšlenka filmu je docela tajemná a chvilkami i strašidelná , ale také neuvěřitelně hustá  a zajímavá . Postavy mi přišly dosti mysteriózní ale i  fajn zároveň. Avšak mě asi že všeho nejvíc bavilo celkové prostředí a příběh filmu . U mě je to 5 hvězd za určitě moc zajímavý film .

Mořeplavci: První cesta kolem světa (2019)

No jako mám z toho takové hodně smíšené pocity. Nápad a příběh filmu není moc špatný , ale přijde mi že obojí jen tak tak drží pohromadě . Postavy jsou občas nesympatické, a u mě mi nebyla teda sympatická teda žádná . Zase ale na druhou stranu, si myslím že prostředí a občasná animace filmu je celkem fajn. A to je všechno co k filmu mám, 2 hvězdy .

Chlupáčci (2021)

Budu souhlasit s ostatními komentáři že film je jednoduše nenáročný ale příběh mi přišel docela komplikovaný a rychlý tak ,že jsem chvilku nedával pozor a nevěděl jsem o co jde. Nápad filmu mi nevadí a chvilkami mě i docela bavil . No a postavy jsou jednoduše celkem v pohodě i když nápad na to že hlavní hrdinové filmu jsou prostě křečci s dírou v břichu , je poněkud zvláštní ....Takže bych to popsal asi nějak takhle : "Vypněte mozek , a koukejte se na film o chodících donatech " 3 hvězdy.

Wonka (2023)

🎶🎵UMPA LUMPA DAPADI DŮ🎵🎶

Avatar: Legenda o Aangovi (2024) (seriál)

Musím přiznat že já prostě moc na seriály nekoukám ale když jsem projížděl na co bych se mohl dívat na Netflixu a uviděl jsem tento seriál , okamžitě mě to zaujalo a do pár dní jsem ho celý viděl . No a musím říci že se prostě povedl . Postavy ,muzika i nápad seriálu jsou super ,ale hlavně prostředí a příběh jsou ze všeho nejlepší ! Bohužel jsem teda neviděl originální animovaný seriál  ale určitě se na něj někdy kouknu :) , prozatím je tohle pro mě taková  zkrácená verze . Každopádně chci říct že mě prostě seriál bavil a že se moc těším kdy vyjdou další série  :)5 Hvězd.

Duna (2021)

Já bych tento film nepopsal lépe než něco jako "nové Star wars" protože ve filmu je samozřejmě spoustu věcí které mi přišly docela podobné . Každopádně je to film který má pohodový příběh a dosti fajnové  postavy . Ale přišlo mi ,že se až moc příběhu odehrává na písčité planetě  na které je hlavní postava a to mě docela mrzelo protože ve filmu podle mě mohli ukázat více než jenom něco kolem této planetky , jenže vlastně samotný film se jmenuje "Duna" a tak jsem to tak nějak nechal bejt :D . Každopádně moc fajn film a těším se až uvidím další díly , 4 hvězdy

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Musím říct že tohle bylo doopravdy zábavná podívaná. Celkový příběh postavy i prostředí filmu je moc fajn a některé vtipy se doopravdy povedly takže za mě film prostě pobaví :) 4 hvězdy

Kung Fu Panda 4 (2024)

Dalo by se říci že se opakuju už po čtvrté , film mě osobně prostě bavil . Avšak mám pár drobností co chci zmínit . Já si myslím že tento díl Kung fu pandy je stejně dobrý jako ti předchozí ale myslím si že některé postavy  mohly být lepší a mohly se ve filmu více ukazovat . Animace je moc fajn ale příběh mi příjde že se drží trochu při zemi . A například jsem čekal že se dozvíme více o prvním záporákovi : Tai Lungovi ale co se dá dělat no , a to že ve filmu moc nebylo 5 postrachů mě také zamrzelo ale aspoň se na konci ukázali . Avšak film jsem si každopádně užil ale myslím si že Kung fu pandy už asi bylo trochu dost a já si myslím že v nejlepším by se radši mělo přestat . 4 hvězdy a viděl jsem v kině :)